Районна газета

РОМАН УДОВИЧЕНКО: НАМ СУДИЛОСЯ СТАТИ УЧАСНИКАМИ ТВОРЕННЯ НОВІТНЬОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ

Шановні  жителі Конотопщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Незалежності України! Запорука державотворчого успіху – у громадянській злагоді, високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні зусиль мільйонів громадян вільної і незалежної України в єдиному прагненні – сумлінною працею зміцнити силу і славу Вітчизни.

Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, утілювати в реальність одвічну мрію нашого народу – бути вільними та незалежними. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях! Хай Вам і  Вашим родинам доля дарує міцне здоров'я, щастя, добробут, мирне небо! Нехай Ваші серця наповнюються безмежною гордістю за Україну, прагненням до єдності та порозуміння, а наша спільна справа буде запорукою щасливого майбуття! Слава Україні!