Районна газета

Шановні голови та секретарі комітетів з конкурсних торгів!

Сумська торгово-промислова палата інформує про  нововведення у сфері публічних закупівель і запрошує на навчання та підвищення кваліфікації членів комітетів з конкурсних торгів, які відбудуться 16-18 травня 2016 року

25 грудня 2015 року прийнято Закон України "Про публічні закупівлі" № 922-VIII, який введено в дію: з 1 квітня 2016 року - для центральних органів виконавчої влади та замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання; з 1 серпня 2016 року — вводить у дію для всіх замовників.

Впродовж 2016-2017 років замовники переходять на систему  Prozorro(розпорядження КМУ від 20.05.2015 №501), всі процедури, обмін інформацією, документами та надання роз’яснень здійснюватимуться в електронній системі.

Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднюватиме на відповідному веб-порталі інформацію про закупівлю.

Закупівлі здійснюватимуться шляхом застосування однієї з таких процедур: 1)відкриті торги; 2)конкурентний діалог; 3)переговорна процедура закупівлі.

Вивчення цих та інших змін в законодавстві потребує роз’яснення, з метою злагодженої роботи комітетів з конкурсних торгів у період проведення закупівель на 2016 рік.

У запропонованому курсі Сумської ТПП будуть висвітлені зміни законодавства та надано необхідну методичну та теоретичну підготовку для практичної роботи замовників.

Вартість за навчання однієї людини - 980 грн з ПДВ,

підвищення кваліфікації - 640 грн з ПДВ.

Тривалість курсу: 3 дні. За результатами навчань учасники отримують сертифікат, а за результатами підвищення кваліфікації - свідоцтво.

Тренінги проводить Білопільська Олександра Олександрівна. кандидат економічних наук, лектор семінарів з навчання та підвищення кваліфікації  членів комітетів з конкурсних торгів протягом 2 років; заступник директора філії ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України”; учасник програми "Гармонізація системи  державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС"; учасник тренінгів системи електронних державних закупвель ProZorro.

Для реєстрації на участь у семінарі та отримання додаткової інформації звертайтеся за телефоном (0542)77-07-67 або на е-mail  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.