Районна газета

НА КОНОТОПЩИНІ АКТИВНО ВПРОВАДЖУЄТЬСЯ ПРОГРАМА ЗАКУПІВЕЛЬ PROZORRO

На електронних майданчиках системи «ProZorro» вже зареєстровано 9 бюджетних установ району. Наразі триває активна робота щодо реєстрації до системи онлайн-закупівель

«Електронний формат державних закупівель дозволяє забезпечити головне - прозорість витрачання бюджетних коштів, дає можливість максимально спростити процедури, які досі були забюрократизовані, та забезпечує систему економічного ефекту», - переконаний голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО.

Як повідомляють у відділі економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, починаючи з вересня 2015 року, в Конотопській райдержадміністрації проводиться робота з впровадження у діяльність бюджетних установ та організацій системи PROZORRO, що регламентовано відповідним розпорядженням,   і вже сьогодні дає відчутний ефект.

Тільки за березень – травень 2016 року центром ПМСД Конотопського району та відділом освіти райдержадміністрації оголошено 5 закупівель на суму більше 170 тис.грн, заощаджено 6,7 тис.грн. бюджетних коштів. Заключено договори на поставку медикаментів, канцелярських товарів, проведення поточного ремонту будівлі Крупського ФП, закупівлю бінзопили, шкільних дошок.

Відзначаючи активність бюджетних установ та організацій у плані реєстрації в електронній системі закупівель, Микола ГОРБЕНКО рекомендував суб’єктам підприємницької діяльності інтенсивніше долучатися до використання даної системи у своїй діяльності.

«Відповідно до вимог Закону України "Про публічні закупівлі", з  1 серпня 2016 року до системи електронних закупівель мають долучитися абсолютно всі державні замовники», - нагадав керівник району.

 

Ознайомитись детально із системою електронних державних закупівель можна на порталі: http://prozorro.org/