Районна газета

Звернення громадян

Інформацію оновлено 19.10.2017

Щоденний прийом громадян для надання консультативних послуг населенню проводить начальник загального відділу апарату Конотопської районної державної адміністрації у робочі дні з 08.00 до 17.00 з перервою на обід з 12.00 до 13.00. Громадяни приймаються з усіх питань без попереднього запису.

З метою надання об’єктивної та кваліфікованої консультації до участі в проведенні прийому, у разі необхідності, залучаються спеціалісти галузевих компетентних служб.

Консультації також можна отримати за телефонами: 2-35-48, 6-56-75, 6-24-03, 6-63-64

Організація проведення особистих прийомів громадян керівництвом Конотопської районної державної адміністрації покладена на працівників загального відділу апарату  Конотопської районної державної адміністрації.

 

КЕРІВНИКИ РАЙОНУ ЗУСТРІЛИСЬ З ЖИТЕЛЯМИ СІЛ ПОПІВКА ТА ВИРІВКА

Мета зустрічей - почути безпосередньо на місцях думки людей, їх пропозиції, проблемні питання, знайти спільно шляхи їх вирішення

Жителі порушили перед Миколою ГОРБЕНКОМ та Анатолієм БОЯРЧУКОМ питання щодо виділення 2 га землі для ведення особистого селянського господарства працівнику соціальної сфери, переоформлення спадщини тощо. Багато обговорень викликало питання будівництва водогону в с.Вирівка та с.Попівка. Вирівчан турбувало питання щодо погашення заборгованості за користування водою членів кооперативу «Вирівський», виплата коштами субсидії на тверде паливо тощо.     

ЯКІ ПРОБЛЕМИ ТУРБУЮТЬ ЖИТЕЛІВ КРАСНЕНСЬКОЇ ТА ДУХАНІВСЬКОЇ СІЛЬСКИХ РАД?

Свої нагальні й проблемні питання сільські жителі озвучили перед першим заступником голови райдержадміністрації Андрієм САХНОМ під час виїзного особистого прийому громадян

Жителі Красненської сільської ради звернулися до представника районної влади з питаннями стосовно необхідності встановлення автобусної зупинки на ділянці дороги державного значення Р-61 с.Красне, встановленні відповідних дорожніх знаків, проведенні поточного ремонту приміщення спортивної зали місцевого центру культурного дозвілля.

ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ СІЛЬСЬКОГО НАСЕЛЕННЯ ПІСЛЯ ОБ»ЄДНАННЯ В ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ

Дане найбільш турбуюче питання озвучили жителі М.Ганнівки та Кошар перед керівниким району Миколою ГОРБЕНКОМ в ході виїзного особистого прийому громадян

Вагомими для мешканців залишаються питання розміру закупівельної ціни на молоко, порядку нарахування та виплати субсидій, плати за оренду земельних паїв.

ПРО СІЛЬСЬКЕ ЖИТТЯ З ПЕРШИХ ВУСТ

Про сільські турботи, землю та майбутнє Сахнівської громади  говорили жителі сіл Сахни та Бондарі з головою райдержадміністрації Миколою ГОРБЕНКО на особистому прийомі

Сільські мешканці, звертаючись до представника районної влади, намагались отримати вичерпні  відповідь на те, що їх найбільш хвилює – перспективи розвитку Сахнівської громади у русі проведення реформи децентралізації влади та створення об’єднаних територіальних громад.