Районна газета

Звернення громадян

Інформацію оновлено 12.05.2017

Щоденний прийом громадян для надання консультативних послуг населенню проводить начальник загального відділу апарату Конотопської районної державної адміністрації у робочі дні з 08.00 до 17.00 з перервою на обід з 12.00 до 13.00. Громадяни приймаються з усіх питань без попереднього запису.

З метою надання об’єктивної та кваліфікованої консультації до участі в проведенні прийому, у разі необхідності, залучаються спеціалісти галузевих компетентних служб.

Консультації також можна отримати за телефонами: 2-35-48, 2-45-56, 6-24-03, 6-63-64

Організація проведення особистих прийомів громадян керівництвом Конотопської районної державної адміністрації покладена на працівників загального відділу апарату  Конотопської районної державної адміністрації.

 

ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ СІЛЬСЬКОГО НАСЕЛЕННЯ ПІСЛЯ ОБ»ЄДНАННЯ В ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ

Дане найбільш турбуюче питання озвучили жителі М.Ганнівки та Кошар перед керівниким району Миколою ГОРБЕНКОМ в ході виїзного особистого прийому громадян

Вагомими для мешканців залишаються питання розміру закупівельної ціни на молоко, порядку нарахування та виплати субсидій, плати за оренду земельних паїв.

ПРО СІЛЬСЬКЕ ЖИТТЯ З ПЕРШИХ ВУСТ

Про сільські турботи, землю та майбутнє Сахнівської громади  говорили жителі сіл Сахни та Бондарі з головою райдержадміністрації Миколою ГОРБЕНКО на особистому прийомі

Сільські мешканці, звертаючись до представника районної влади, намагались отримати вичерпні  відповідь на те, що їх найбільш хвилює – перспективи розвитку Сахнівської громади у русі проведення реформи децентралізації влади та створення об’єднаних територіальних громад.

НА ХВИЛЮЮЧІ ЗАПИТАННЯ – ВИЧЕРПНІ ВІДПОВІДІ КЕРІВНИКА РАЙОНУ

Під час виїзного особистого прийому громадян у селах Салтикове та Тернівка голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО відповів на нагальні запитання  мешканців 

Наскільки  втішним буде прогноз закупівельної ціни на молочну продукцію, ремонт ділянки дороги Дубов’язівка-Салтикове-Рокитне та Рокитне-Тернівка є хвилюючими для жителів обох територіальних громад.

 

ОСОБИСТІ ПИТАННЯ ЖИТЕЛІВ КОНОТОПЩИНИ – НА КОНТРОЛІ РАЙОННОЇ ВЛАДИ

Голова Конотопської районної державної адміністрації Микола ГОРБЕНКО провів особистий прийом громадян за місцем проживання в селах Козацьке та Новомутин

До очільника району мешканці сіл зверталися з різними питаннями,  що потребують роз’яснення та оперативного вирішення.