Районна газета

Звернення громадян

Інформацію оновлено 15.01.2018

Щоденний прийом громадян для надання консультативних послуг населенню проводить начальник загального відділу апарату Конотопської районної державної адміністрації у робочі дні з 08.00 до 17.00 з перервою на обід з 12.00 до 13.00. Громадяни приймаються з усіх питань без попереднього запису.

З метою надання об’єктивної та кваліфікованої консультації до участі в проведенні прийому, у разі необхідності, залучаються спеціалісти галузевих компетентних служб.

Консультації також можна отримати за телефонами: 2-35-48, 6-56-75, 6-24-03, 6-63-64

У Конотопській районній державній адміністрації функціонують:

  • телефон "гарячої лінії" - 6 24 03
  • "телефон довіри" - 2 35 48

Організація проведення особистих прийомів громадян керівництвом Конотопської районної державної адміністрації покладена на працівників загального відділу апарату  Конотопської районної державної адміністрації.

 

У СЕЛАХ ПОПІВКА ТА ТУЛУШКА ВІДБУВСЯ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

До керівників району Микола ГОРБЕНКА та Анатолія БОЯРЧУКА мешканці зверталися з важливими питаннями життєдіяльності громад, що потребують вирішення

Здебільшого стосувалися вони осучаснення пенсій відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" №2148-19 від 03.10.2017, що набрав чинності 11.10.2017, розрахунків за оренду земельних паїв, дороговартісної процедури переоформлення спадщини, питання субсидій та інших соціальних виплат.

ВІДКРИТИЙ ДІАЛОГ: КЕРІВНИКИ РАЙОНУ ВІДПОВІЛИ НА ХВИЛЮЮЧІ ПИТАННЯ ЖИТЕЛІВ ШПОТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Керівники району Микола ГОРБЕНКО та Анатолій БОЯРЧУК провели особистий прийом громадян на території Шпотівської сільської ради в населених пунктах Шпотівка, Базилівка та Першотравневе

Жителів громади хвилювали як особисті питання, так і питання колективного спрямування. Зокрема, ремонт доріг, чистка колодязів та  буріння свердловин, низька закупівельна ціна на молоко від приватних домогосподарств, виплата за оренду земельних і майнових паїв,  дороговартісна процедура переоформлення спадщини, не втрачає своєї актуальності й питання нарахування та монетизації субсидій.

КЕРІВНИКИ РАЙОНУ ЗУСТРІЛИСЬ З ЖИТЕЛЯМИ СІЛ ПОПІВКА ТА ВИРІВКА

Мета зустрічей - почути безпосередньо на місцях думки людей, їх пропозиції, проблемні питання, знайти спільно шляхи їх вирішення

Жителі порушили перед Миколою ГОРБЕНКОМ та Анатолієм БОЯРЧУКОМ питання щодо виділення 2 га землі для ведення особистого селянського господарства працівнику соціальної сфери, переоформлення спадщини тощо. Багато обговорень викликало питання будівництва водогону в с.Вирівка та с.Попівка. Вирівчан турбувало питання щодо погашення заборгованості за користування водою членів кооперативу «Вирівський», виплата коштами субсидії на тверде паливо тощо.     

ЯКІ ПРОБЛЕМИ ТУРБУЮТЬ ЖИТЕЛІВ КРАСНЕНСЬКОЇ ТА ДУХАНІВСЬКОЇ СІЛЬСКИХ РАД?

Свої нагальні й проблемні питання сільські жителі озвучили перед першим заступником голови райдержадміністрації Андрієм САХНОМ під час виїзного особистого прийому громадян

Жителі Красненської сільської ради звернулися до представника районної влади з питаннями стосовно необхідності встановлення автобусної зупинки на ділянці дороги державного значення Р-61 с.Красне, встановленні відповідних дорожніх знаків, проведенні поточного ремонту приміщення спортивної зали місцевого центру культурного дозвілля.