Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВИЇЗНІ ОСОБИСТІ ПРИЙОМИ ГРОМАДЯН - ЦЕ ДІАЛОГ РАЙОННОЇ ВЛАДИ І ГРОМАДИ

Нещодавно перший заступник голови райдержадміністрації Андрій САХНО відвідав села Сахни, Кошари, Фесівка, де провів особистий прийом громадян

До участі у прийомі громадян долучилися спеціалісти управління соціального захисту населення РДА та Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду, які працюють у складі виїзного «мобільного соціального офісу». Адже метою проведення таких спільних заходів  є  вирішення  не тільки повсякденних питань життєдіяльності громади, але й надання фахової консультативної допомоги населенню району.

Переважна більшість мешканців, які завітали на прийом до представника районної влади – люди передпенсійного та пенсійного віку. Тому, традиційно більшість питань, порушених у зверненнях селян, стосувалися призначення та виплати житлової субсидії, пенсійних виплат.

Мешканців села Сахни, які проживають по вул. Центральній, турбувало питання забезпечення безперебійного електропостачання їх вулиці, що є наслідком не дотримання меж охоронної зони навколо ліній електропередачі.

Якістю мобільного зв’язку та забезпеченням населеного пункту скрапленим балонним газом занепокоєні жителі Кошар. Про незадовільну роботу вуличного водогону та порушення графіку руху автобусного сполучення  говорили посадовцю жителі Фесівки. Але найбільше селян – власників корів турбувало питання врегулювання закупівельних цін на молоко .

На всі ці питання Андрій САХНО разом з представниками служб району дали вичерпні відповіді та взяли їх на контроль.

«Зрозуміло, що виїзний прийом представників районної влади проблем не зменшить, адже у кожній сільський раді, у кожному населеному пункті їх з надлишком. Та діалог влади і громади значно скорочує шляхи їх вирішення», - зазначив перший заступник голови Конотопської РДА.