Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІТАЛІНА ЛІСУНОВА: У РОБОТІ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН – СИСТЕМНІСТЬ, ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ТА БЕЗУМОВНЕ ВИКОНАННЯ ВИМОГ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Про підсумки  роботи зі зверненнями громадян в Конотопській райдержадміністрації за 2021 рік доповіла на колегії райдержадміністрації начальник відділу з управління персоналом, документообігу, контролю та організаційної діяльності апарату Конотопської райдержадміністрації Віталіна ЛІСУНОВА

Аналізуючи даний напрямок роботи доповідач підкреслила, що фактів неупередженого та несвоєчасного розгляду звернень громадян не виявлено. Звернення громадян розглядалися у встановлені терміни, систематично аналізувалися та узагальнювались.

За географією надходження найбільше звернень до райдержадміністрації надіслано жителями Буринської, Кролевецької та Путивльської міських рад.

Громадянами у зверненнях було порушено 561 питання. Основну їх частку склали питання: соціального захисту – 382 (70,1%), аграрної політики і земельних відносин – 54 (10%), комунального господарства – 43 (7,9%) транспорту – 14 (2,6%) та інші.

Актуальними для жителів району залишаються питання призначення та перерахунку розміру житлових субсидій та пільг, різних видів державних соціальних допомог, виділення земельних ділянок. Важливим залишається питання відновлення роботи автобусних маршрутів.

- З 16 березня 2020 року скасовано до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян, проте громадяни отримують консультації в телефонному режимі, а також шляхом направлення письмового чи електронного звернення, - відзначила Віталіна ЛІСУНОВА.