Районна газета

ДІАЛОГ ВЛАДИ З НАРОДОМ

Виїзний «мобільний соціальний офіс» працював в Чорноплатовому та Мельні

До першого заступника голови райдержадміністрації Андрія САХНА, фахівців управління соціального захисту населення та РЦСССДМ звернулись зі своїми питаннями близько 20 сільських жителів. Основне, що запитували  громадяни, стосувалось отримання субсидій, пільг, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, тощо.

В ході його роботи була відвідана 1 сім’я демобілізованого учасника антитерористичної операції та складено паспорт потреб даної сім’ї, обстежено 5 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в РЦСССДМ, виявлено 1 сім’ю, яка опинилася в складних життєвих обставинах і яку буде поставлено на відповідний облік.

Разом з цим, Андрій САХНО провів особистий прийом громадян даних населених пунктів. Питання, з якими звертались мешканці до посадовця, здебільшого стосувались збільшення закупівельної ціни за здану молочну продукцію від індивідуальних домогосподарств, роз’яснення механізму розрахунку субсидій на тверде паливо, покращення якості хліба, що постачає Конотопський  хлібзавод та забезпечення населення «соціальним» хлібом, проведення капітального ремонту приміщення Мельнянського лікувального закладу, виділення соціальним працівникам земельних ділянок площею 2 га.

З піднятих питань були надані відповідні доручення щодо їх вирішення у межах чинного законодавства.