Районна газета

ЖОДНЕ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН РАЙОНУ НЕ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПОЗА УВАГОЮ ВЛАДИ

Сьогодні під головуванням голови Конотопської районної державної адміністрації Миколи ГОРБЕНКА відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

У її роботі взяли  участь селищний та сільські голови, а також начальники відділів і управлінь районної державної адміністрації, представники сільськогосподарських підприємств,  районних служб, політичних партій, громадськості  та ЗМІ.

Головним питанням порядку денного  був звіт про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Конотопській районній державній адміністрації, виконкомах селищної та сільських рад у І півріччі 2016 року, доповідач начальник загального відділу апарату Конотопської районної державної адміністрації Ніна СІВЕР.

За звітний період, як зазначила Ніна СІВЕР, фактів неупередженного та несвоєчасного розгляду звернень громадян не виявлено. Проведення прийомів громадян здійснювалося планомірно, але йдучи на зустріч людям, кожен громадянин, який звернувся до РДА в непередбачений графіком день, був прийнятий, вислуханий, його питання поставлене на контроль для вирішення.

Керівництвом райдержадміністрації проведено 21 виїзний прийом громадян та 85  - з  особистих питань у  приміщенні райдержадміністрації. Розглянуто 126 питань, з них 41 роз’яснено, 85 вирішено.

Протягом півріччя для розгляду до райдержадміністрації надійшло 111 письмових звернень, з них -10 колективних. 84 звернення вирішені з позитивним результатом,  на 24 – надані змістовні роз’яснення, 3 – направлені для розгляду за належністю.

До виконкомів селищної та сільських рад за даний період надійшло 1656 звернень. Найбільше звернень опрацьовано Дубовязівською селищною, Малосамбірською, Пекарівською, В’язівською сільськими радами.

Найчастіше громадяни звертались з питань соціального захисту – в основному вони стосувались надання матеріальної допомоги (65 звернень), оформлення і надання субсидій (71 звернення надійшло через Сумський обласний контактний центр) та комунального господарства, пільгового проїзду окремих категорій громадян та інші.

Зокрема, щодо надання матеріальної допомоги прийнято позитивні рішення по 62 заявам, виплачено матдопомоги з районного бюджету на суму 48400 грн. – в основному для проведення лікування заявників або членів їх сімей.

Проінформували по даному питанню і очільники територіальних громад: Гружчанської, Вирівської, Дубов’язівської, Кузьківської.

Підсумовуючи результати засідання Микола ГОРБЕНКО зазначив, що у людей проблем багато, їх потрібно вирішувати оперативно, жодне звернення не повинно залишитись поза увагою.