Районна газета

СОЦІАЛЬНІ ПИТАННЯ Є НАЙБІЛЬШ ХВИЛЮЮЧИМИ ДЛЯ СІЛЬСЬКИХ ЖИТЕЛІВ

З питаннями житлово-комунального, медичного та освітнього спрямування, призначення і виплати житлових субсидій зверталися люди до представників районної влади під час особистого прийому в населених пунктах району

Зокрема, жителі Дубов’язівки, Курилівки і Шпотівки звернулися до першого заступника  голови райдержадміністрації Андрія САХНА стосовно питань житлово-комунального господарства, роботи медичних та освітніх закладів.

Стурбовані мешканці Кузьківської сільської ради в ході особистого прийому попросили допомоги у заступника голови райдержадміністрації Тетяни ШЕРУДИЛО у вирішенні кадрового питання Кузьківського ФАПу, адже у медичному закладі вже певний час вакантна посада фельдшера. Тетяна ШЕРУДИЛО та начальник УСЗН райдержадміністрації Ірина ЗАЇКА також відповіли на питання призначення та виплати субсидій,  адже дана категорія питань для місцевих жителів не втрачає своєї актуальності.

Всі питання, потребуючі подальшого розгляду,  представниками районної влади взято на особистий контроль. Їх вирішення буде відбуватися у тісній співпраці з місцевою владою.