Районна газета

МИКОЛА ГОРБЕНКО: ВИЇЗНІ ЗУСТРІЧІ – ЦЕ СПОСІБ ЗАЛУЧЕННЯ МЕШКАНЦІВ ДО УЧАСТІ У ВИРІШЕННІ ПИТАНЬ, ПОВ’ЯЗАНИХ ІЗ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ СІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

У рамках проведення виїзних зустрічей з мешканцями району, голова Конотопської РДА спілкувався з жителями сіл Кузьки та Новоселівка

Однією з актуальних тем, яку озвучила громада, є впровадження нових стандартів молока: як вони вплинуть на приватні домогосподарства та чи можна буде продавати «домашнє» молоко. Микола ГОРБЕНКО, надаючи роз’яснення, зазначив, що Мінагрополітики відклало впровадження нових стандартів молока з січня на липень 2018 року. Введення норм буде поступовим - передбачено перехідний період в два роки та повідомив, що у поточному році починають діяти урядові програми підтримки, спрямовані на розвиток малого фермерства.

Також, серед питань, що найбільше турбують мешканців цих населених пунктів були: проведення ремонту фельдшерського пункту, вуличного освітлення, надання медичних послуг сільському населенню в умовах впровадження медичної реформи та об’єднання громад та як буде відбуватися підвезення школярів до опорного навчального закладу у разі створення об’єднаної громади.

Звертались селяни і щодо роз’яснення процедури спилювання  аварійних дерев, що знаходяться поблизу ліній електропередачі та можливості придбання службових велосипедів для листонош, які мають значну протяжність маршрутів доставки пошти.

З усіх питань було надано роз’яснення або обговорено можливі шляхи щодо їх вирішення.

«Такі виїзні зустрічі корисні, адже  вони є способом залучення мешканців сіл до участі у вирішенні питань, пов’язаних із життєзабезпеченням сільської громади», – підсумував результати зустрічі очільник району.