Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

БЕЗПОСЕРЕДНЄ СПІЛКУВАННЯ З ЛЮДЬМИ – ДЖЕРЕЛО ЕФЕКТИВНИХ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ

Про проблеми жителів Соснівської  та М.Самбірської сільських рад з перших вуст дізнавався перший заступник голови Конотопської райдержадміністрації Андрій САХНО під час чергового виїзного прийому громадян

Такі візити керівництва району до населених пунктів дають змогу не тільки розглянути та допомогти у вирішенні проблем жителів, а особисто оглянути основні об’єкти соціальної сфери та інфраструктури, отримати відповіді на ряд запитань щодо життя та діяльності громади.

Найбільш активним виявились жителі с. Заводи, які жваво обговорювали з представником районної влади актуальні для села господарські проблеми: забезпечення належної роботи мережі вуличного освітлення, автобусного сполучення з районним центром, необхідності проведення модернізації існуючої свердловини та башти водогону з використанням сучасного обладнання тощо. Говорили і про перейменування: вже не один рік жителі села намагаються повернути історичну назву та категорію свого населеного пункту - село Заводи, яке відповідно до електронного довідника “Україна. Адміністративно-територіальний устрій” зазначається як селище Шевченківське.

На кожне із запитань місцеві мешканці отримали вичерпні роз’яснення щодо врегулювання проблемних ситуацій, окремі - взяті на контроль для подальшого вирішення.

Жителі с. Великий Самбір цікавились не тільки різними аспектами  життєдіяльності та розвитку своєї територіальної громади та району, зокрема перебігу процесів децентралізації влади та створення ОТГ на Конотопщині, але й  питаннями окремих напрямів внутрішньої політики держави.

У селі Соснівка звернень селян до представника районної влади не було. Мабуть тому, що проблеми місцевих мешканців тут вирішують на своєму рівні і досить ефективно. Отже, Андрій САХНО обговорив з Соснівським сільським головою Ганною ОНІКІЄНКО перспективи розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, подальшої співпраці органів виконавчої влади  та органів місцевого самоврядування.  

 Враховуючи, що переважна більшість селян, які прийшли  на зустріч з посадовцем в с.Заводи та с. В.Самбір, це люди похилого віку, то всі вони цікавились перерахунком пенсій, призначенням  та нарахування субсидій. Кваліфіковані відповіді на свої запитання вони отримали від фахівців Пенсійного фонду та Управління соціального захисту населення РДА, які працюють у складі «мобільного соціального офісу».