Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТИХ ПРИЙОМІВ ГРОМАДЯН ЗА МІСЦЕМ ЇХ ПРОЖИВАННЯ – ДІЄВИЙ ІНСТРУМЕНТ ВИВЧЕННЯ ТА ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ СІЛЬСЬКИХ ЖИТЕЛІВ КЕРІВНИЦТВОМ РДА

Днями перший заступник голови райдержадміністрації Андрій САХНО зустрівся з жителями с. Гамаліївка Дубов’язівської селищної ради

 До участі у прийомі громадян долучилися спеціалісти управління соціального захисту населення РДА та Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду, які працюють у складі виїзного «мобільного соціального офісу». Адже метою проведення таких спільних заходів  є  вирішення  не тільки повсякденних питань життєдіяльності громади, але й надання фахової консультативної допомоги населенню району.

Традиційно більшість питань, порушених у зверненнях селян, стосувалися призначення та виплати житлової субсидії, а саме зміни у  порядку призначення житлових субсидій з травня  2018 році,  та пенсійних виплат. Не залишилось поза увагою і питання проходження медичної реформи в районі, реформування закладів охорони здоров’я та підписання населенням Дубов’язівської ОТГ декларацій з лікарями.

Головний спеціаліст  відділу призначення, перерахунку та виплати пенсії Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду Тетяна СЕРБ ознайомила присутніх  з порядком призначення та перерахунку пенсій, залучення  до реєстрації на веб-портал та добровільне пенсійне страхування.

Про те як відшкодовуються  державою витрати на оплату  житлово-комунальних послуг, на придбання скрапленого газу, твердого пічного побутового палива проконсультувала гамаліївців головний  державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Світлана ДЕНИСЕНКО.

Кожен, хто прийшов на особистий прийом, не залишився поза увагою чиновників. Всі отримали вичерпні роз’яснення та рекомендації щодо вирішення порушених питань заявниками.