Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ГОЛОВА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗВЕРТАТИМЕТЬСЯ ДО УРЯДУ, ЩОБ КОШТИ НА БУДІВНИЦТВО СОСНІВСЬКОЇ АМБУЛАТОРІЇ ВИДІЛИЛИ В НАСТУПНОМУ РОЦІ

Про це зазначив очільник області Микола КЛОЧКО під час особистого прийому громадян у Конотопській райдержадміністрації

Головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Анатолій Маняк звернувся до губернатора з проханням у сприянні виділення коштів з державного бюджету на будівництво амбулаторії новітнього зразка у с.Соснівка.

Микола КЛОЧКО зазначив, що звернеться до Уряду і посприяє, щоб кошти на цю амбулаторію виділили в наступному році. У той же час наголосив на пожвавленні підписання декларацій з лікарями у місті та районі.

Щодо піднятого Головним лікарем району питання придбання санітарного автомобіля для Вирівської сільської амбулаторії, допомогти вирішити його пообіцяв присутній на особистому прийомі народний депутат України Ігор МОЛОТОК. Народний обранець також пообіцяв надати допомогу у питанні ремонту ділянки дороги Конотоп-селище Заводське, котре озвучила в ході особистого прийому Вирівський сільський голова Ірина ТОЧИЛЕНКО.

Цього дня Микола КЛОЧКО вручив новий автомобіль КРАЗ Конотопському МРВ управління ДСНС.  Керівник області та керівники Конотопщини відзначили кращих працівників ДСНС почесними грамотами, висловлюючи вдячність людям стійких принципів за врятовані життя.