Районна газета

ЗАТВЕРДЖЕНІ ПОРЯДКИ ВИКОРИСТАННЯ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ ДЛЯ ПІДТРИМКИ РОЗВИТКУ АПК

Кабінетом Міністрів України затверджено порядки використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки розвитку агропромислового комплексу у 2018 році

З порядками використання коштів можна ознайомитися на офіційних сайтах Кабінету Міністрів України за адресою https://www.kmu.gov.ua та Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації  https://www.apk.sm.gov.ua в розділі «Державна підтримка АПК».

У СУМАХ СТАРТУЄ УНІКАЛЬНА ІНФОРМАЦІЙНО- ОСВІТНЯ ПЛАТФОРМА

Міжнародною Торговою Палатою ICC Ukraine заплановано захід «Академія сімейного бізнесу»

Захід відбудеться 15 квітня 2018 року з 12.00 до 18.00 у конференц – залі виставкового центру «Іллінський» за адресою: м. Суми, віл. Іллінська, 7а.

З програмою проведення вищезазначеного заходу можна ознайомитись ТУТ

АКТУАЛЬНЕ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ПИТАННЯ ВИПЛАТ ДОТАЦІЇ ЗА МОЛОДНЯК ВРХ РОЗГЛЯНУЛИ НА СЕМІНАРІ В ОДА

У заході взяла участь і делегація Конотопського району: начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина УГНІВЕНКО, уповноважені особи Бочечківської Дубов’язівської ОТГ та Вирівської сільської ради

Директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр МАСЛАК  разом з фахівцями департаменту, представниками Держпродспоживслужби, філії державного підприємства «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин», банківських установ  надали учасникам семінару роз’яснення по питанню нарахування дотацій за утримання молодняку великої рогатої худоби у господарствах фізичних осіб.

ЯК НЕ ДОПУСТИТИ ЗАНЕСЕННЯ ВІРУСНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ТВАРИН ТА ПТИЦІ НА ТЕРИТОРІЮ ОБЛАСТІ ТА РАЙОНУ

Про це говорили  на обласному семінарі, що відбувся в Конотопській районній держадміністрації

Організатори заходу обговорили з присутніми представниками територіальних громад,  сільськогосподарських підприємств та відповідних служб епізоотичну ситуацію в країнах світу, аспекти профілактики та заходи боротьби з заразним вузликовим дерматитом ВРХ, ящуром, пташиним грипом.