Районна газета

ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ІНВЕСТОРІВ, ПРОТИДІЇ НЕЗАКОННОМУ ПОГЛИНАННЮ ТА ЗАХОПЛЕННЮ ПІДПРИЄМСТВ

У Сумській області створено "гарячу лінію" з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств. 

"Гаряча лінія" працює в робочі дні з 08:00 до 18:00,

звернення приймаються за номерами:

  • (0542) 66 33 77 (безкоштовно для жителів міста Суми та Сумського району), 
  • 0 800 301 501 (безкоштовно для жителів Сумської області).

НАРАДА ФЕРМЕРІВ

 

17 січня 2018 року в Конотопській районній державній адміністрації проведена нарада фермерів

З метою поінформованості фермерів про питання, які виникають в процесі діяльності фермерських господарств на нараду були запрошені представники Конотопської ОДПІ, відділу у Конотопському районі головного управління Держгеокадастру у Сумській області, управління Пенсійного Фонду України в м. Конотоп та Конотопському районі ,управління праці Конотопської райдержадміністрації.

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ Й ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ

Держгеокадастр інформує про коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2017 рік

Індекс споживчих цін за 2017 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель, застосовується із значенням: для сільськогосподарських угідь (ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів) – 100 відсотків; коефіцієнт для земель несільськогосподарського призначення – 1,0.

У 2017 РОЦІ АГРАРІЇ РАЙОНУ НАЙБІЛЬШЕ КОШТІВ ВКЛАЛИ В ПРИДБАННЯ НОВОЇ ТЕХНІКИ

Сільськогосподарськими підприємствами Конотопщини, за оперативними даними відділу агропромислового розвитку, інвестовано в АПК району близько 209 млн. грн.

Основним джерелом інвестицій залишаються власні кошти аграріїв. Значна увага приділяється оновленню машино – тракторного парку.