Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У РАЙОНІ ТРИВАЄ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА ОТРИМАННЯ ДОТАЦІЇ СЕЛЯНАМ, ЯКІ УТРИМУЮТЬ МОЛОДНЯК ВРХ

Документи на оформлення дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби до 13 місячного віку в господарствах населення приймають до 1 грудня

Відділ агропромислового розвитку Конотопської райдержадміністрації нагадує жителям району - власникам тварин,  про необхідність своєчасного оформлення документів та звернення до сільських рад за отриманням дотації.

Станом на 1 вересня поточного року в Конотопському районі нарахована та виплачена дотація у сумі 499,0 тис.грн за утримання 379 голів молодняка ВРХ.

Таку допомогу отримали 200 селян. Це значно більше відповідного періоду минулого року, адже у 2018 році (на 1 вересня) скористалось дотацією тільки 76 мешканців району. Загальна сума виплати за 100 телят становила 96,6 тис.грн.

Нагадуємо, нарахування та виплата дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби здійснюється згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 № 110  «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)»