Районна газета

РОЗШИРЮЮТЬСЯ МОЖЛИВОСТІ ОТРИМАННЯ ДОТАЦІЇ ЗА МОЛОДНЯК ВРХ

Відтепер можуть подаватися документи на молодняк ВРХ, народжений у 2017 року

Про нововведення поінформував присутніх під час апаратної наради директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр МАСЛАК.За його словами, 20 квітня набрали чинності зміни до Постанови Кабміну від 7 лютого № 107 стосовно державної підтримки галузі тваринництва.

Таким чином, цього тижня власники тварин можуть подавати до сільських, селищних, міських рад та об’єднаних територіальних громад документи на молодняк, який має вік від 4 місяців, і той, який на 1 травня має вік до 13 місяців. Дану інформацію, за словами посадовця, необхідно негайно довести на місця для врахування у роботі та інформування населення.

Дані зміни відображені в Постанові Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року №285 «Про зміни, що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва». З текстом Урядової Постанови можна познайомитися на сайті Кабінету Міністрів України за адресою https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-poryadk