Районна газета

«PROZORRO» ЗЕКОНОМИЛА 3 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

Про це повідомили у відділі економічного розвитку та торгівлі Конотопської районної державної адміністрації

У січні – вересні 2017 року, за даними модуля аналітики через електронну систему Prozorro, головними розпорядниками бюджетних коштів Конотопського району проведено 257 процедур на очікувану вартість – 61,2 млн. грн., грн., сума переможних пропозицій – 42,1 млн. грн. Сума підписаних договорів – 39,7 млн. грн. Економія склала – 3,0 млн. грн.

ЗНАЧНА УВАГА В РАЙОНІ - ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОМУ ГОСПОДАРСТВУ ТА СОЦІАЛЬНІЙ СФЕРІ

Про це повідомила під час сесії  Конотопської ради начальник відділу економічного та соціального розвитку Надія ОЛІЙНИК

Доповідаючи про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Конотопського району за 9 місяців 2017 року, посадовець зазначила, що протягом січня - серпня 2017 року виконані роботи з поліпшення технічного стану та благоустрою водойми на території с. В’язове; розпочато роботи з проведення капітального ремонту та поліпшення технічного стану гідроспоруди та дамби ставу №1 у с. Шпотівка; проведено очистку ставка в с. Сім’янівка. На проведення робіт по поліпшенню технічного стану та благоустрою водойми на території с Попівка розроблена проектно-кошторисна документація.

ВИЗНАЧЕНО КРАЩОГО ПІДПРИЄМЦЯ КОНОТОПЩИНИ

Рада підприємців при Конотопській райдержадміністрації під час засідання визначила переможців щорічного районного конкурсу „Кращий підприємець Конотопщини 2017 року” за відповідними номінаціями

Переможці конкурсу будуть нагороджені відзнаками керівництва району.