Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

І ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ: ПІДСУМКИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ

На виконання основних показників Програми економічного та соціального розвитку на 2019 рік у районі затверджені та діють 28 програм в різних галузях економіки

Аграрний сектор району є однією з провідних галузей економіки регіону, що включає в себе 39 підприємств, 52 фермерських господарства та 2 обслуговуючих кооперативи. За січень - червень 2019 року аграрії інвестували в основну діяльність 113,7 млн. гривень власних кошів.

Промисловими підприємствами району за цей період реалізовано продукції на 56,6 млн. грн.

Ремонт доріг всіх категорій є основним пріоритетом Конотопської районної державної адміністрації, вишукуються всі джерела фінансування для покращення стану шляхової мережі району. Протягом І півріччя завершено поточний ремонт доріг: Конотоп – Вирівка - Присеймів’я (2,7 км); Сім’янівка - Дубов’язівка – Курилівка – Сулими (0,6 км); під’їзд до села Заводське (1,2 км), на що використано 30,5 млн. грн.

За рахунок коштів «Дороги Сумщини» (6,0 млн. грн.) проведений поточний ремонт дороги за напрямком  с. Сім’янівка -  смт. Дубов’язівка

Особливої і постійної уваги потребують ветерани війни, багатодітні сім’ї, малозабезпечені сім’ї з дітьми, діти-інваліди, інваліди всіх груп та категорій,  одинокі пристарілі громадяни, особи, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, учасники бойових дій, які приймали участь в АТО. Впродовж звітного періоду, за наданням різних видів допомог, до управління соціального захисту населення звернулося 3080 осіб, нараховано та виплачено допомоги на суму 17 млн. 290,3тис. грн.

На розвиток та підтримку комунальних закладів охорони здоров’я району, що надають первинну медичну допомогу за 6 місяців поточного року використано коштів в сумі 4193,9 тис. грн., в т.ч. проведено поточний ремонт (70,0 тис. грн.), придбано меблі (4,5 тис. грн.) та комплект комп’ютерної техніки та багатофункціонального пристрою (27,0 тис. грн.) для орендованого кабінету поліклініки „Конотопська центральна районна лікарня". Здійснено реконструкцію будівлі Кузьківського фельдшерського пункту (540,8 тис. грн.) за кошти державного та районного бюджетів.

Для забезпечення функціонування навчальних закладів за програмою «Освіта Конотопщини» за 6 місяців використано 2317,1 тис. грн. з районного бюджету на капітальний та поточний ремонти 4 НВК. За рахунок субвенцій із сільських бюджетів для потреб навчальних закладів району за січень-червень 2019 року використано коштів у сумі  208,6 тис. грн.

Для забезпечення сучасного освітнього простору за цей період придбано меблі у 10 закладів освіти. Усі 15 класів повністю забезпечені мультимедійними комплексами, до яких входить інтерактивна дошка, проектор, ноутбуки для вчителя, принтери, нетбуки для учнів. Всього витрачено 1793,0 тис. грн. з районного бюджету.

На комп’ютеризацію закладів культури використано 29,6 тис. грн. бюджетних коштів.

Стабільний розвиток району впродовж І півріччя 2019 року це результат тісної співпраці районної та обласної державної адміністрації, депутатів всіх рівнів, організацій та служб району, районної та сільських рад, ОТГ.