Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ: ПРІОРИТЕТОМ ДЛЯ СУМЩИНИ МАЮТЬ СТАТИ РОЗВИТКОВІ ПРОЕКТИ

Як зазначив під час брифінгу в Сумській облдержадміністрації Міністр розвитку громад та територій України, реалізація в області проектів економічного розвитку – це, перш за все, залучення інвестицій, створення робочих місць та повернення жителів Сумщини із закордону додому

Саме тому Олексій Чернишов закликав громади в рамках програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» реалізовувати саме проекти економічного розвитку – зі створення нових виробництв, підприємств.

Крім того, Міністр зазначив, що наступного року буде продовжено програму «100 шкіл, 100 дитячих садочків, 100 стадіонів». І у рамках «Великого будівництва» на Сумщині будуть реалізовуватися сучасні комплексні проекти.

Голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ додав, що, зокрема, серед спортивних об’єктів в області планують будувати сучасний урбан-парк в улюбленому місці відпочинку сумчан – у парку ім. І.М. Кожедуба. За наявності фінансування в парку може бути збудована навіть льодова арена. Крім того, у Попівській громаді Конотопського району планують створити критий комплекс для хокею та фігурного катання на роликах.