Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ГЛОБАЛЬНИЙ РИНОК ООН

The United Nations Global Marketplace - є єдиним об'єднаним електронним майданчиком для оприлюднення оголошень 39 установами системи ООН щодо проведення тендерів практично у всьому світі.

Інформуємо про можливість долучитись до закупівельної системи ООН.

Зазначений сайт функціонує як "єдине вікно", через яке потенційні постачальники можуть, заповнивши лише одну реєстраційну форму, зареєструватися в усіх організаціях ООН, які використовують інформацію з цього сайту для формування своєї бази даних постачальників.

Реєстрація – безкоштовна. У 2020 році на Глобальному ринку ООН вже зареєстровано 1217 українських компаній на постачання товарів та послуг.

На сайті створено Службу оповіщення про тендери, яка після згаданої реєстрації дозволяє отримувати інформацію щодо оголошень про тендери. Дані про закупівлі в системі ООН систематизуються та доступні для ознайомлення через щорічні звіти та інтерактивні інформаційні панелі на порталі www.ungm.org.

З інформаційно-довідковими матеріали щодо закупівельної системи ООН, можна ознайомитись на сайті Постійного представництва України при ООН за посиланням (https://ukraineun.org/ukraine-and-un/149/).