Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДО УВАГИ ВИРОБНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТА ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ

Японська організація зовнішньої торгівлі (JETRO), у координації з Посольством України в Японії та Державною Установою «Офіс з підприємництва та експорту» оголошено набір українських компаній для представлення власної продукції в українському павільйоні на всесвітній продовольчій виставці FOODEX JAPAN 2024, яка відбудеться з 5 по 8 березня 2024 року у місті Токіо (Японія).

Український павільйон представлятиме вітчизняну продукцію за такими категоріями:

A. Напої (окрім свіжовичавлених).

B. Кондитерські вироби, спреди.

C. Приправи, олія для приготування, спеції

D. Оброблені/свіжі овочі та фрукти.

E. Горіхи та злаки.

F. Морепродукти.

Для компаній, бажаючих взяти участь у українському павільйоні необхідно перейти за посиланням: (https://www.jetro.go.jp/poland/topics/foodexjapan.html), ознайомитись із «Правилами участі» («Rules and Regulations»), заповнити відповідну Форму (JETRO Ukraine Support Zone Exhibitor Application Form) за вказаним зразком та надіслати її (у форматі Excel разом із сканованою копією у форматі PDF) до 31 жовтня 2023 року на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Запрошуємо детальніше ознайомитись з новими можливостями для просування власної продукції на закордонному ринку та взяти участь у заході.