Районна газета

ПІДПРИЄМСТВА КОНОТОПЩИНИ ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ КОНКУРСУ «100 КРАЩИХ ТОВАРІВ УКРАЇНИ-2016»

Наприкінці липня в  Сумах  під егідою ДП  "Сумистандартметрологія" відбувся регіональний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг)  "100 кращих товарів України - 2016"

У заході брали участь десятки різних підприємств області, у тому числі й три з Конотопського району - ДП "Конотопське лісове господарство", яке очолює заслужений працівник лісового господарства України Леонід БУТ, ПП "Хлібзавод Дубов'язівський" - керівник Віталій ХОМЕНКО, ТОВ "Колос Агро Трейд" з смт Дубов'язівка, директором якого Олександр КОШОВЕЦЬ.

ДП "Конотопське лісове господарство" презентувало на конкурсі "100 кращих товарів України-2016" дубову паркетну заготовку власного виробництва та саджанці лісових культур, вирощені в лісорозсадниках підприємства. У конкурсі ДП «Конотопське лісове господарство» стало лауреатом обласного етапу в номінації «Товари виробничого і технічного призначення».

Продукція ПП "Хлібзавод Дубов'язівський" користується попитом не лише в нашому районі, а й на Сумщині. Підприємство неодноразово ставало переможцем у різних виставках та конкурсах як в області, так і на державному рівні. Підприємство презентувало власну продукцію - хліб висівковий та стало лауреатом конкурсу  у своїй категорії.

Нагадаємо, що ПП "Хлібзавод Дубов'язівський" працює з лютого 2003 року, випускає хліб і хлібобулочні вироби більш як 60 найменувань і здатне задовольнити попит найвпливовіших споживачів - не лише на Конотопщині, а й у Роменському, Путивльському, Буринському, Кролевецькому та інших районах області, реалізуючи продукцію більш як 450 клієнтам.

ТОВ "Колос Агро Трейд", що займається промисловим виробництвом курячих, перепелиних яєць, вирощуванням і продажем живої птиці (курей, перепелів, качок, гусей), зайняло перше місце і стало переможцем у своїй категорії - в номінації продовольчі товари - яйця курячі харчові, за що було нагороджено "золотим" Дипломом за підписом голови ОДА Миколи КЛОЧКА і кришталевою статуеткою.

Вітаємо краян з призовими місцями у регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу "100 кращих товарів України-2016", і бажаємо виготовляти найякіснішу продукцію!