Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ІВАН РУДИЦЯ ЗАЛИШИВ НА ЗГАДКУ СВОЮ ДОБРУ УСМІШКУ, ЩИРЕ СЛОВО І СВОЇ ПІСНІ...

У Сім’янівському будинку культури урочисто відкрито пам’ятну дошку Івану РУДИЦІ

Таким чином вдячні жителі Конотопщини вирішили увічнити пам’ять непересічної творчої людини, доброго порадника, мудрого наставника, а разом з тим – і часточку історії культури Конотопщини, одним із літописців якої був Іван РУДИЦЯ, котрий понад 40 років повністю віддавав себе самовідданій праці на мистецькій ниві.

До родини та односельців з відчуттям глибокої скорботи та словами вдячності за внесок І.Рудиці у культурне життя району звернулися заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО, Дубов’язівський селищний голова Тамара МАРУСИЧЕНКО, начальник відділу культури райдержадміністрації Аліна ТИМОЩУК, заслужений працівник культури України Ольга ГУТОРКА.

Яскравою сторінкою творчої біографії Івана Григоровича було створення народного аматорського хорового колективу, зразкового дитячого аматорського фольклорного колективу «Весняночка», аматорського вокального жіночого ансамблю, локального об’єднання «Золоте зерно», учасники яких вшанували пам’ять засновника проникливими піснями.

Спогадами про творчі, професійні та громадські здобутки митця ділилися Великосамбірський сільський голова Григорій МАЗІЙ, директор Сумської дослідницької станції садівництва Інституту садівництва НААН України, кандидат сільськогосподарських наук В’ячеслав ФІЛЬОВ, керівник народного аматорського хорового колективу «Рідна пісня» будинку культури «Зоряний» Олександр ШЕРУДИЛО.

Іван РУДИЦЯ віддав себе і свій талант людям до останку, залишаючись на роботі і на сцені до останнього дня. А відійшовши за межу вічності, він залишив нам на згадку свою добру усмішку, щире слово і свої пісні, що завжди будуть з нами.