Районна газета

АПК СУМЩИНИ – ТЕРИТОРІЯ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ

У Сумському національному аграрному університеті за підтримки облдержадміністрації на вихідних пройде Міжнародний аграрний форум «Територія євроінтеграції»

Організатори детально продумали програму заходу, тож окрім участі у тематичних семінарах, гості форуму зможуть корисно і змістовно провести час на демонстраційних майданчиках, торгових рядах та майстер-класах.

Під час роботи секцій за різними напрямками, зокрема ефективний аграрний бізнес, економічний розвиток сільських територій, органічне землеробство, здорове харчування та привабливий бізнес, ефективне тваринництво, сучасні технології переробки сільськогосподарської продукції, учасники зможуть фахово обговорити новітні тенденції розвитку аграрної сфери та поділитися досвідом зі своїми колегами. Цікавими обіцяють  бути і презентації бізнес-проектів розвитку малого підприємства в аграрній сфері.

На демонстраційному майданчику будуть представлені техніка та сільськогосподарські машини, альтернативна енергетика, тваринництво та ветеринарія. Торгівля вестиметься продуктами харчування від місцевих підприємств, кондитерськими виробами, продукцією бджільництва, ягодами, саджанцями, насінням, посадковим матеріалом та засобами захисту рослин тощо.

Майстер-класи дозволять відвідувачам опанувати секрети та тонкощі виробництва сиру «Адигейський», морозива, приготування дерунів, млинців, майстерність карвінгу, або художньої різки овочів та фруктів тощо.

Форум відбудеться 16 вересня на території Сумського національного аграрного університету за адресою: м.Суми, вул.Герасима Кондратьєва, 160. Початок заходу о 9.00.