Районна газета

НА КОНОТОПЩИНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ВЕЛИКА ВЕСНЯНА ТОЛОКА

Благоустрій – спільна справа й візитна картка кожного населеного пункту – зазначила  начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ РДА Людмила ЗЕРНИЧЕНКО, закликаючи жителів району  до приведення в належний стан своїх населених пунктів

В ході Всеукраїнської акції з благоустрою та озеленення населених пунктів будуть виконані відповідні заходи, впорядкування місць поховання загиблих воїнів, жертв політичних репресій,братських могил, пам’ятників, меморіалів і кладовищ, ліквідація несанкціонованих та неконтрольованих звалищ побутових та інших відходів, очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах, прибирання та приведення до належного санітарного стану прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів, інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення, вулиць, доріг та тротуарів.

Особлива увага спрямовується на створення нових та збереження існуючих зелених зон. В усіх населених пунктах району буде проведено впорядкування парків та скверів, вирубка сухостійних дерев та чагарників, висадку саджанців молодих дерев, а також заліснення територій у лісництвах.

«Запрошуємо мешканців району долучитися до великого весняного прибирання. Адже саме від людей, від їх самоорганізації залежить обсяг та якість проведених робіт. Всі ми хочемо жити в місці, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники та кладовища, впорядковані зелені зони..», - закликала Людмила ЗЕРНИЧЕНКО.