Районна газета

ПІДГОТОВКА ГОСПОДАРСЬКОГО КОМПЛЕКСУ РАЙОНУ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2019-2020 РОКІВ

Стан готовності бюджетних закладів до опалювального сезону розглянули сьогодні під час чергового засідання районного оперативного штабу

Основна увага була приділена проблемним питанням, що виникають під час підготовки господарського комплексу до осінньо-зимового періоду.

Як зазначили відповідальні особи в сфері освіти та медицини, навчальні та лікувальні заклади Конотопського району підготовані до початку опалювального періоду – проведено заплановані поточні ремонти котельних та топкових, сезонне обслуговування котлів та приладів обліку газу.

Виконано реконструкцію будівлі Кузьківського ФП, поточний ремонт Шаповалівського ФАПу, а також заміну твердопаливного котла в Дубинському ФП. Проведено реконструкцію даху будівлі Шаповалівської філії Соснівського ОК та ремонтні роботи в харчоблоках Попівського НВК та Юрівського НВК, поточний ремонт покрівлі Гружчанського НВК.

Завершуються роботи із завезення твердого палива до закладів освіти та медицини.

Заступник голови Тетяна ШЕРУДИЛО акцентувала увагу на необхідності своєчасного завершення всіх ремонтних робіт до початку опалювального сезону.