Районна газета

ЗАКЛИКАЄМО ПРИЄДНАТИСЯ ДО ЩОРІЧНОЇ АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Цього року відповідно до розпорядження голови  Конотопської районної державної адміністрації від 29 березня 2016 року № 83-ОД «Про проведення щорічної всеукраїнської весняної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів Конотопського району» акція «За чисте довкілля» триватиме з 1 квітня по 5 травня

Як повідомила начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Людмила ЗЕРНИЧЕНКО, у рамках акції проводитимуться заходи щодо забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах району.                             

Заплановано висадження молодих дерев, кущів, квітників на території парків, скверів та уздовж алей, у межах смуг вулиць і доріг. Будуть ліквідовані несанкціоновані та неконтрольовані сміттєзвалища відходів, стихійні смітники у межах прибережних захисних смуг водних об’єктів. Від сміття приберуть території об’єктів природно-заповідного фонду. Окрім того, відбудеться облаштування та впорядкування полігонів та сміттєзвалищ твердих побутових відходів відповідно до санітарних та екологічних норм.

«Всі ми усвідомлюємо, що повноцінне життя людини можливе лише в умовах відтворення спільними зусиллями екологічно сприятливого навколишнього середовища, - підсумувала посадовець, - тому, закликаємо всіх керівників підприємств, установ, організацій краю, а також небайдужих громадян нашого району долучитися до акції і зробити наш край чистішим і охайнішим!»