Районна газета

ПІД ЧАС ДІАЛОГУ – ПРО БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЙ ТА СТВОРЕННЯ АЛЕЇ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Відбувся змістовний діалог районної влади та очільників сільських громад

 

Голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО особливу увагу приділив питанню створення в населених пунктах району Алеї пам’яті Героїв України. «Люди ціною свого життя захищали свободу і незалежність України, її територіальну цілісність і недоторканність, - наголосив керівник району, - тому, наше спільне завдання - зберегти й увіковічити світлу пам’ять про них та їхній подвиг».

Для створення такої Алеї на честь загиблих Героїв України ДП «Конотопський агролісгосп» надав виконкомам селищної та сільських рад саджанці червоного дуба та червоної горобини, які символічно стануть живою пам’яттю Героям.

Присутні також обговорили питання проходження благоустрою в населених пунктів району - ремонт комунальних доріг, облаштування тротуарів, реконструкцію вуличного освітлення, організацію вивозу сміття з населених пунктів району тощо.

За словами начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Людмили ЗЕРНИЧЕНКО, в рамках акції «За чисте довкілля», що в нашому районі триває з 1 квітня по 5 травня, заплановано також висадження молодих дерев, кущів, квітників на території парків, скверів та уздовж алей, у межах смуг вулиць і доріг. «Лише в умовах екологічно сприятливого навколишнього середовища можливе повноцінне життя людини, тому саме нам потрібно для цього прикласти максимум спільних зусиль», - підкреслила посадовець.

Очільникам відповідних територіальних громад було наголошено на проведенні до кінця року завершувальних робіт з реконструкції мережі вуличного освітлення на території Кузьківської, Попівської, Гружчанської, Землянської та В’язівської сільських рад. «Вирішення цього завдання дасть можливість зробити вулиці освітленими, а життя сільських жителів більш комфортним і безпечним», - відзначила Людмила ЗЕРНИЧЕНКО.