Районна газета

ПІДБИТО ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

З підсумками її проведення ознайомила начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Людмила ЗЕРНИЧЕНКО

Як повідомила посадовець, за час її проходження ліквідовано 22 несанкціонованих сміттєзвалища, вивезено біля 0,1 тис.м3 сміття; приведено до належного стану 60000 м2 парків та скверів, впорядковано 138 кладовищ, в кожному населеному пункті виконано поточний ремонт меморіальних комплексів, пам’ятників та братських могил загиблих у роки Другої світової війни.

Людмила ЗЕРНИЧЕНКО відмітила, активну участь у відповідних заходах селищного та сільських голів, керівників бюджетних установ, учнівської молоді, а також інших небайдужих мешканців району.

Традиційно особлива увага приділяється створенню нових та збереженню вже існуючих зелених зон.

Так, сектором молоді та спорту райдержадміністрації спільно з учнівською молоддю району започатковано створення «Алей пам’яті» в усіх населених пунктах району, навчальними закладами району реалізується соціальний проект «Моє село – окраса Конотопщини», результатом якого має стати озеленення населених пунктів Конотопського району.

Спільно з Конотопським міськрайонним центром зайнятості була організована робота із залучення безробітних громадян до оплачуваних громадських робіт з благоустрою населених пунктів, на співфінансування яких у бюджетах селищної та сільських рад передбачено 229,6 тис. грн.