Районна газета

ДО ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ ПОТРІБНО НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ ПІДГОТУВАТИ ЗАКЛАДИ ТА ПРОВЕСТИ РЕМОНТ ДОРІГ

Таке доручення дав голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО очільникам територіальних громад під час робочої наради

Заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО, зокрема, акцентувала увагу присутніх на проведенні комплексу необхідних заходів з підготовки закладів бюджетної сфери до належної роботи в осінньо-зимовий період  та підготовці закладів освіти до нового навчального року.

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністарції Людмила ЗЕРНИЧЕНКО звернулась до очільників територіальних громад з приводу своєчасного проведення поточного ремонту доріг комунальної власності. «Необхідно  прискорити виконання робіт та використати кошти, передбачені  місцевими бюджетами, в повному обсязі, тому що на сьогодні із 6,1 млн. грн. використано  лише 1,5 млн.грн.», - пояснила посадовець.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Ірина ЗАЇКА роз’яснила деякі питання соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, що регламентовані відповідними Постановами КМУ. Зокрема, посадовець сказала про порядок оформлення і видачі довідки для взяття на облік внутрішньо-переміщеної особи та питання здійснення соціальних виплат.

Микола ГОРБЕНКО та Тетяна ШЕРУДИЛО  також зупинились на організаційних моментах з приводу підготовки і належного проведення заходів до Дня скорботи, з нагоди Дня молоді та Дня Конституції, а також відзначення 357-ї річниці Конотопської битви.