Районна газета

АРХІТЕКТУРА - ЄДНІСТЬ, МІЦНІСТЬ, КОРИСТЬ І КРАСА

Головний архітектор району Людмила ЗЕРНИЧЕНКО розповіла про стан справ у галузі житлово-комунального господарства району

Як повідомила посадовець, наразі триває відповідна робота щодо залучення інвестицій та реалізації як державних, так і місцевих програм соціального та економічного розвитку району. Вагомим є співпраця з DESPRO - Швейцарсько-українським  проектом «Підтримка децентралізації в Україні», що фінансується Швейцарською Конфедерацією через Швейцарську Агенцію Розвитку та Співробітництва (ШАРС/SDC).  

«Це має відчутний ефект, адже за підтримки вищезазначеного проекту проведено будівництво нових водопровідних мереж у населених пунктах нашого району. Також на сьогодні задіяно пілотний для Сумської області проект «Реконструкція існуючих каналізаційних мереж у с.Вирівка Конотопського району», - прокоментувала Людмила ЗЕРНИЧЕНКО.

Вже проведено інвентаризацію існуючої містобудівної документації, розроблено проект рішення про пайову участь, проекти схем санітарної очистки населених пунктів, проведено інвентаризацію інженерних мереж, малих архітектурних форм, комунальних доріг, житлового фонду, кладовищ, пам’ятників, меморіалів, дитячих та спортивних майданчиків.