Районна газета

У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ЗА РАХУНОК ДФРР ПЛАНУЮТЬ ПРОФІНАНСУВАТИ 2 ПРОЕКТИ

Про це повідомила начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадмиіністрації Людмила ЗЕРНИЧЕНКО

За її словами, за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку будуть профінансовані такі проекти, як «Будівництво водопровідних мереж в с. Бондарі Конотопського району» загальною вартістю 981,425 тис. грн. (з державного фонду регіонального розвитку буде профінансовано 334,673 тис. грн.), а також «Будівництво водопровідної мережі правого берега р. Куколка для забезпечення стабільного водопостачання по вулицях Мостовій, Невського, Суворова, Портовій, Широкій, Круговій, Мічуріна, Червоноармійській, Набережній, Чкалова, Червоній, Виконкомівській, Маяковського, Вигін, Ілліча та Журналістів з прилеглими провулками, с. Попівка Конотопського району» загальною вартістю 4865,128 грн.(з державного фонду регіонального розвитку буде профінансовано 3000,0 тис. грн.

Як відмітила Людмила ЗЕРНИЧЕНКО, зазначені кошти і об’єкти визначено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 року № 432-р «Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку».

Варто сказати, що загалом на Сумщині за рахунок державного фонду регіонального розвитку у 2016 році планують профінансувати проекти на суму 97 мільйонів 861,45 тис. грн.