Районна газета

ОНОВЛЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ Є ПРИНЦИПОВО ВАЖЛИВИМ

На переконання Головного архітектора району Людмили ЗЕРНИЧЕНКО, відсутність сучасних генпланів призводить до хаотичної забудови населених пунктів, неефективного використання територій, стримує реалізацію інвестиційних проектів

Дане питання було обговорено в ході наради з сільськими головами, землевпорядниками та представниками ТОВ «Картографія» (м.Київ).

Зокрема, мова йшла про уточнення місць розташування існуючих будівль різних форм власності на території населених пунктів району та наявності існуючих інженерних мереж для подальшого розроблення схеми планування територій Конотопського району.

За результатами зустрічі Людмила ЗЕРНИЧЕНКО зазначила, що робота  в даному напрямку триває,  діюча районна програма з оновлення містобудівної документації територій працює. «У селищній та сільських радах тривають громадські обговорення - адже нам важливо почути точку зору і пропозиції безпосередньо людей, а також водночас розглядаються можливі пропозиції від інвестиційних кампаній», - додала посадовець.