Районна газета

У БОНДАРЯХ ТА ПОПІВЦІ ТРИВАЄ БУДІВНИЦТВО ВОДОПРОВІДНИХ МЕРЕЖ

Про те, як на сьогодні реалізовуються дані проекти, що фінансуються з ДФРР та спільно з DESPRO та що заплановано на найближчу перспективу мова йшла під час робочої наради з Сахнівським та Попівським сільськими головами, на чиїх підпорядкованих територіях здійсюється дане будівництво.

Як відзначила в ході зустрічі начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Людмила ЗЕРНИЧЕНКО, за рахунок ДФРР на сьогодні в Конотопському районі триває будівництво 2 об’єктів:  будівництво водопровідних мереж в с.Бондарі (Сахнівська сільська рада) загальною вартістю 1,920 тис.грн., а також будівництво водопровідних мереж у с.Попівка, вартість якого становить 3,720 тис.грн. (його реалізація здійснюється також спільно з проектом   DESPRO).

У Бондарях на даний час підрядною організацією ТОВ «Газсантехмонтаж» будівельні роботи виконані на 45%. Також вже отримано декларацію на початок відповідних робіт у с.Попівка, що розпочне з 1 вересня підрядна організація ТОВ «Інтеграл».

Наприкінці зустрічі керівник району Микола ГОРБЕНКО звернув увагу, що, згідно з договорами, до кінця 2016 року будуть виконані відповідні об’єми робіт  та повністю освоєні кошти, отримані під проекти.