Районна газета

ЗАПРОШУЄМО МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ ДО УЧАСТІ У ЩОРІЧНІЙ ВЕСНЯНІЙ АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Щороку навесні, коли сходить сніг і перші зелені паростки з’являються з-під минулорічного листя, в Україні проходить щорічна весняна акція «За чисте довкілля».

В цьому році відповідно до розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації №92-ОД від 21.03.2017 «Про     проведення щорічної весняної акції "За чисте довкілля" та  дня благоустрою територій населених пунктів Конотопського району» з метою забезпечення утримання в належному стані територій населених пунктів Конотопського району, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування з 21 березня по 30 квітня 2017 року буде проведено таку акцію й на території нашого району.

В ході акції заплановано здійснення заходів щодо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, та очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах. Також заплановано виконати висадку нових дерев та кущів, створення нових газонів та квітників. До озеленення населених пунктів буде активно залучатись учнівська та студентська молодь.

Також запрошуємо всіх небайдужих мешканців приєднатися до заходів з наведення належного санітарного стану у населених пунктах – прибирання несанкціонованих сміттєзвалищ, які утворювалися протягом зимового періоду, прибирання парків та скверів, дитячих майданчиків, місць відпочинку.

Пропонуємо всім мешканцям населених пунктів Конотопщини, власникам торгівельних підприємств привести прибудинкові та прилеглі до закладів території у належний санітарний стан, прибрати сміття та залишки будівельних матеріалів, які залишаються на вулицях поруч з Вашими будинками, провести санітарну вирубку сухостійних та аварійних дерев та кущів на прибудинкових територіях, за необхідності – пофарбувати паркани та фасади торгівельних закладів. Також просимо Вас привести до належного стану місця поховання (кладовища), впорядкувати могили рідних.

Запрошуємо населення Конотопщини приєднатись до акції. І нехай чистота рідного селища або села стане найкращою нагородою усім небайдужим!