Районна газета

ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ВІДКРИВАЄ НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Як повідомила начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Людмила ЗЕРНИЧЕНКО, у липні 2017 року Конотопською районною радою планується прийняти районну цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2018 роки

Спрямована Програма на підвищення рівня розвитку сільської інфраструктури та стандартів життя населення, привабливості проживання у сільській місцевості, а отже й стимулювання збільшення обсягів індивідуального житлового будівництва на селі.

Кредити за Програмою  надаватимуться індивідуальним сільським забудовникам для фінансування спорудження (будівництва), добудови (завершення будівництва), реконструкції, підключення до інженерних мереж житлових будинків у сільській місцевості з надвірними підсобними приміщеннями, інженерними мережами або без таких; спорудження (будівництво), добудова (завершення будівництва), реконструкція інженерних мереж з метою підключення до них житлового будинку у сільській місцевості; придбання житлових будинків (в тому числі незавершених будівництвом) у сільській місцевості з надвірними підсобними приміщеннями або без таких, з інженерними мережами або без таких.

Кредит індивідуальному забудовнику надаватиметься на термін не більше 10 (десяти) років зі сплатою ним плати за користуванння кредитом (відсотків за кредитом) у розмірі 3 (трьох) відсотків річних, а також плати за наданння послуг по супроводженню кредитного договору у щомісячному розмірі 0,25 (нуль цілих двадцять п'ять сотих) відсотків від розміру кредиту, передбаченого кредитним договором.

За додатковою інформацією щодо умов кредитування, необхідного пакету документів, а також з метою формування реєстру громадян, бажаючих взятии участь у програмі кредитування,  просимо звертатися до виконкомів селищної/ сільських рад або до відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Конотопської районної державної адміністрації  (м. Конотоп,    вул. Соборна, 23, каб. №83,85).