Районна газета

ЛЮДМИЛА ЗЕРНІЧЕНКО: ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ БУДІВЕЛЬНИКІВ - ЗАПОРУКА ЯКОСТІ ВИКОНАНИХ НИМИ РОБІТ

З розвитком нових технологій робота будівельників стає все більш ефективнішою, проте все ще залишається однією з най трудомістких

„Усі знають, що хороші будівельники завжди високо цінувалися. Будь-який керівник скаже, що високий професіоналізм будівельника - це запорука високої якості виконаних ним робіт”,  - зазначила начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ.

Наш регіон аграрний, тому і розвиток сучасних технологій спрямований на зберігання та переробку сільськогосподарської продукції. Має місце тенденція до збільшення будівництва сучасних нових елеваторів, зерносховищ, овочесховищ. Лише протягом 2016-2017 років на території району проведено роботи з будівництва сучасних зерносушильних комплексів з програмним забезпеченням, з установкою нових автомобільних вагів, влаштуванням  іншого обладнання на мільйони гривень. Основними забудовниками є ТОВ "Вітчизна", ТОВ "Дубов'язівський елеватор", ТОВ АФ "Козацька", ПрАТ "Р-п "Шевченківський".

У зв'язку зі змінами в законодавстві змінюються і вимоги до будівельної галузі.

Посадовець, вітаючи будівельників зі святом, зазначила, що основним пріоритетом у дозвільній документації є містобудівна документація (генеральний план забудови та зонування території). Тому для покращення інвестиційного клімату району ще раз звертаю увагу керівників сільських рад своєчасно розпочати роботи з розробки генеральних планів населених пунктів, щоб інвестори, які бажають спрямувати свої фінансові потоки, отримали від нас лише позитивну відповідь на розвиток промислового будівництва”.