Районна газета

ПРЕДСТАВНИКИ КОНОТОПСЬКОЇ РДА ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У РОБОТІ ФОРУМУ ПАРТНЕРІВ ШВЕЙЦАРСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ

Нещодавно у місті Київ відбувся Форум партнерів Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO 

Захід об’єднав представників центральних органів влади, місцевого самоврядування, експертів та представників міжнародних проектів, з якими поспілкувалися і фахівці відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації. 

Метою Форуму було оприлюднення планів проекту на наступну фазу діяльності та презентація десятирічного досвіду роботи DESPRO в контексті підтримки децентралізації в Україні. 

Почесними гостями та спікерами Форуму стали: директор швейцарського бюро співробітництва в Україні  ХОЛЬГЕР ТАУШ, директор проекту DESPRO, керівник Швейцарського центру ресурсів та консультацій з питань розвитку Skat Consulting ЙОРГ КРІСТЕН, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав НЕГОДА. 

«DESPRO – це найбільш тривалий проект, що коли-небудь проваджувався Швейцарським центром ресурсів та консультацій з питань розвитку. За 10 років ми, разом з Україною пережили чимало потрясінь та перемог, ми були змушені відповідати на неочікувані виклики та пройти багато випробувань, але не зійшли зі шляху реформи і саме цьому DESPRO вдалося досягти значних успіхів та поступу в процесі її впровадження» – ця теза стала однією з ключових у виступі на Форумі директора проекту DESPRO ЙОРГА КРІСТЕНА.

Як зазначила начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Людмила ЗЕРНИЧЕНКО, завдяки співпраці з проектом DESPRO протягом 2010-2016 років у Конотопському районі збудовано 80,6 км водопровідних мереж в 11 населених пунктах, виконано реконструкцію каналізаційних мереж та збудовано локальні очисні споруди в с. Вирівка.