Районна газета

ПЕРЕВІРКА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОБ’ЄКТІВ СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ НА КОНТРОЛІ В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Про це йшла мова під час засідання постійно діючої комплексної робочої групи з питань забезпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Андрія САХНА

Як зауважила начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Людмила ЗЕРНИЧЕНКО, діяльність даної групи спрямована на перевірку об’єктів соціальної інфраструктури, зокрема навчальних закладів, закладів культури, спортивних установ, закладів медичного та оздоровчого призначення, а також адміністративних будівель щодо надійності та безпеки їх експлуатації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №257 від 12.04.2017 р. «Про затвердження Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва».

Представникам районної групи з різних напрямків було доручено представити у відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації списки об’єктів соціальної сфери, що підлягають терміновому обстеженню.

У ході роботи буде складено акт обстеження кожного об’єкта та зроблені відповідні висновки щодо подальшої його експлуатації.