Районна газета

НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ ВОДУ ОТРИМАЛИ В СВОЇ ДОМІВКИ ЖИТЕЛІ ПОПІВКИ

Напередодні Нового року перший струмінь води з новозбудованого водогону отримали жителі ще одного села - Попівки, що є найбільшим за чисельністю жителів населеним пунктом району

Вода до попівчан надходитиме надзвичайно високої якості - зі свердловини залізниці глибиною 667 метрів, її ще називають "Конотопська чарівна". Протяжність водогону - близько 15,2 кілометра, проектна вартість - 3 мільйони 385 тисяч гривень. До водопідвідного кооперативу увійшли 214 споживачів, хоча на початку будівництва їх було всього 167.

Як розповів Попівський сільський голова Сергій САВЧЕНКО, будівництво водогону планували ще в 2015 році - тоді було розроблено і подано на конкурс із залучення коштів Державного Фонду Регіонального Розвитку проект будівництва водогону. Проект у конкурсі виграв, і на його реалізацію з ДФРР виділили 1 млн. 300 тис.грн. Будівельні роботи розпочались у 2016 році.

На реалізацію будівництва водогону були залучені кошти державного бюджету, кошти районного і сільського бюджетів та кошти населення.

Вітаючи жителів, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій САХНО запевнив, що районна влада і надалі  працюватиме над вирішенням питань покращення життєдіяльності людей.

«Відтепер люди житимуть по-новому - зможуть встановлювати бойлери, душові кабіни, сучасні пральні машини тощо, і прихід води у село означає перехід життя населення на вищий рівень, значно комфортніший і кращий», - звернувся місцевий житель Володимир ВОВК, вислювлюючи від імені жителів села слова подяки керівникам району та будівельникам.