Районна газета

НА КОНОТОПЩИНІ ТРИВАЄ РОБОТА З РОЗРОБЛЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Цьогоріч заплановано розроблення генеральних планів сіл Анютине, Бережне, Духанівка (Духанівська сільська рада), сіл Бочечки, Козацьке та Сахни (Бочечківська ОТГ)

Дане питання обговорили на нараді з сільськими головами та головами ОТГ, представниками проектної організації, Відділу у Конотопському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області, 12 ДПРЧ Управління ДСНС України у Сумській області та відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

Директор «Фішер – Архітектори та інженери» С.Рибачок поінформував присутніх про попередній розгляд матеріалів генеральних планів сіл Анютине,  Бережнее та Духанівка.

На уточненні вихідних даних по генеральних планах сіл Бочечки, Сахни та Козацьке зупинився заступник Бочечківського сільського голови С.Дубовик.

Генеральний план населеного пункту розробляється та затверджується в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

У ході наради були розглянуті пропозиції представників територіальних громад, структурних підрозділів райдержадміністрації, управління Держгеокадастру у Конотопському районі,  що будуть враховані при розробленні генеральних планів.

Як роз’яснила начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Людмила ЗЕРНИЧЕНКО, рішення про розроблення генерального плану приймає відповідна сільська рада чи ОТГ, котрі повідомляють через місцеві засоби масової інформації про початок розроблення генерального плану населеного пункту та визначають порядок і строк внесення пропозицій до нього фізичними та юридичними особами.

Людмила ЗЕРНИЧЕНКО вкотре зазначила, що потрібно пам’ятати, що генеральний план населенного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування дострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.

На підставі затвердженого генерального плану населеного пункту розробляється план земельно-господарського устрою, який після його затвердження стає невід’ємною частиною генерального плану. У складі генерального плану розробляється план зонування території цього населеного пункту.

«Робота з розроблення містобудівної документації є одним з пріоритетних кроків для розвитку територіального устрою», - наприкінці підсумувала посадовець.