Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

КОНКУРС ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГАММ ТА ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Оголошується конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на території Сумської області за напрямками: розвиток спортивної інфраструктури; енергоефективність державних і комунальних навчальних та медичних закладів; інші напрями, що відповідають умовам та критеріям конкурсного відбору.
У конкурсному відборі беруть участь підготовлені в установленому законодавством порядку місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку.

ІІ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКИЙ ФОРУМ ЕКОНОМІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ВІДБУДЕТЬСЯ У КИЄВІ

29-30 травня 2018 року в Києві відбудеться ІІ українсько-китайський форум економічного співробітництва. Організаторами виступають Китайська асоціація з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas DevelopmentAssociation (CODA)) та Торгово-промислова палата України. Очікується понад 75 державних та приватних інвесторів з Китаю.

Темою цьогорічного форуму стане інвестиційний потенціал України. В рамках заходу відбудуться презентації галузей та проектів в сфері АПК, енергетики, інфраструктури, туризму та інших напрямків, а також ділові переговори з потенційними інвесторами з Китаю.

СЬОМА ЩОРІЧНА ІНВЕСТИЦІЙНА ЗУСТРІЧ

У період з 2 по 4 квітня 2017 року, у м. Дубай, Об’єднані Арабські Емірати, заплановано проведення сьомої Щорічної інвестиційної зустрічі (www.aimcongress.com/en/)

Темою цьогорічного форуму визначено «Міжнародне інвестування. Шлях до конкурентоспроможності та розвитку».

ВОСЬМА МІЖНАРОДНА ІНВЕСТИЦІЙНА КОНФЕРЕНЦІЯ “САРАЄВО БІЗНЕС-ФОРУМ 2017″

У м.Сараєво, Боснія і Герцеговина (БіГ), 22-23 травня 2017 року заплановано проведення Восьмої міжнародної інвестиційної конференції “Сараєво Бізнес-форум 2017″ під патронатом Президента БіГ

Це щорічний захід, що проводиться з 2010 року і позиціонується, як один з найважливіших інвестиційних форумів в Південно-Східній Європі.

 

296,2 МЛН. ГРН. ІНВЕСТОВАНО В 2016 РОЦІ У РОЗВИТОК АГРАРНОГО СЕКТОРУ КОНОТОПЩИНИ

За даними відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації минулого року сільськогосподарські підприємства інвестували в АПК Конотопського району 296159,52 тис. грн., що на 43,5%  більше ніж у 2015 році

У структурі сільського господарства району провідне місце належить галузі рослинництва, тому аграрії значну увагу приділяють тривалому зберіганню зібраної продукції: на  будівництво ємностей для зберігання зерна на 29 тис. тонн  та 4-х сушарок витрачено 142,8 млн.грн.(48,2%).