Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРОДОВЖЕНО КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Термін подання заявок на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку продовжено до 10 лютого 2017 року

За інформацією Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, наразі вже надійшло 245 проектів на загальну суму 432 мільйона гривень.

Основними умовами конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2017 році за рахунок коштів ДФРР на території Сумської області, є відповідність пріоритетам, визначених у Державній стратегії регіонального розвитку, Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року та Плану заходів з її реалізації на 2015-2017 роки; впровадження як проектів співробітництва територіальних громад; спрямованість на підтримку добровільно об’єднаних територіальних громад.

Головними критеріями конкурсного відбору для інвестиційних проектів, які передбачають будівництво, є наявність затвердженої проектної документації; календарний план реалізації має становити від одного до трьох років; співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків; спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти ДФРР, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Серед пріоритетних напрямків є підготовка інвестиційних продуктів, технологічна модернізація державних або комунальних виробничих підприємств, переоснащення діючих та створення високотехнологічних нових підприємств виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, розвиток логістично-транспортного потенціалу, туристичних об’єктів, продуктів та мереж, покращення стану рекреаційних зон та водних об’єктів, стимулювання розвитку високотехнологічних секторів та диверсифікації експорту, підвищення ефективності управління енергетичними ресурсами, підтримка альтернативної енергетики та заходів з енергозбереження, покращення якості надання житлово-комунальних послуг, розвиток охорони здоров’я, системи освіти, культури та дозвіллєвого обслуговування населення тощо.

Для участі у конкурсному відборі заявники мають подати документи, визначені Порядком підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого наказом Мінрегіону України від 24.04.2015 № 80 (зі змінами від 01.04.2016 № 80).

Документи подаються за підписом керівника заявника за формою та переліком, встановленими Мінрегіоном України, у 2-х примірниках та обов’язково розміщуються на он-лайн платформі ДФРР http://dfrr.minregion.gov.ua/  в термін до 10 лютого 2017 року.

Матеріали приймаються Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації за адресою: м. Суми, пл. Незалежності, 2 (6 поверх, каб. 103).

Телефон для довідок: (0542) 62 03 35 (Гайдук Оксана Володимирівна),
e-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше про умови конкурсного відбору та перелік технічних завдань можна дізнатися за посиланням:http://gue.sm.gov.ua/index.php/uk/537-prodovzhennya-konkursnogo-vidboru-investitsijnikh-program-ta-proektiv-regionalnogo-rozvitku