Районна газета

Для обговорення

2019 рік

Інформацію оновлено 21.10.2019

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення звіту про виконання Програми економічного і соціального розвитку Конотопського району на  2019 рік  та наступні 2020-2021 програмні роки за 9 місяців 2019 року (далі - Програма).

Звіт про виконання Програми розроблено відділом економічного розвитку і торгівлі Конотопської районної державної адміністрації на основі пропозицій структурних підрозділів Конотопської районної державної адміністрації, інститутів громадянського суспільства та з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.

Усі бажаючі до 11 жовтня 2019 року можуть надавати пропозиції до звіту про виконання Програми відділу економічного розвитку і торгівлі Конотопської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Соборна, 23, на тел.: (05447) 2-32-18 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Конотопської районної державної адміністрації Олійник Надія Григорівна, тел. (05447) 2-32-18.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Конотопської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

*****

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проекту детального плану території земельної ділянки загальною площею 5,79 га, розташованої за межами населеного пункту с.Сім’янівка на території Дубов’язівської селищної ради Конотопського району Сумської області для будівництва елеватора. 

Замовник містобудівної документації:  Конотопська районна державна адміністрація.

Розробник містобудівної документації: ПП «Фішер-Архітектори та Інженери»

Підстава для розроблення: розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації від 11.07.2019  № 166-ОД.

Усі бажаючі до 18 серпня 2019 року можуть надавати пропозиції до детального плану території земельної ділянки загальною площею 5,79 га, розташованої за межами населеного пункту с.Сім’янівка на території Дубов’язівської селищної ради Конотопського району Сумської області для будівництва елеватора на адресу: вул. Соборна, 23, каб.83, 85, тел.: (05447) 6-72-12 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна особа: начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Конотопської районної державної адміністрації Зерниченко Людмила Василівна, тел. (05447) 6-72-12.

Матеріали детального плану знаходяться у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Конотопської районної державної адміністрації.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Конотопської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

*****

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення:

  • проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 4,631 гектарів, кадастровий номер 5922081500:05:002:0502 розташованої за межами населених пунктів В’язівської сільської ради, Конотопського району, Сумської області, для здійснення будівництва елеваторного комплексу для зберігання олійних культур»;
  • проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 7,786 гектарів, розташованої за межами населених пунктів В’язівської сільської ради, Конотопського району, Сумської області, для будівництва елеваторного комплексу»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 4,631 гектарів, кадастровий номер 5922081500:05:002:0502 розташованої за межами населених пунктів В’язівської сільської ради, Конотопського району, Сумської області, для здійснення будівництва елеваторного комплексу для зберігання олійних культур»

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Містобудівна документація «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 4,631 гектарів, кадастровий номер 5922081500:05:002:0502 розташованої за межами населених пунктів В’язівської сільської ради, Конотопського району, Сумської області, для здійснення будівництва елеваторного комплексу для зберігання олійних культур» розробляється на підставі розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації від 14.06.2018 р. №198-ОД і Розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації від 01.08.2018 р. №246-ОД про внесення змін до Розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації області від 14.06.2018 р. №198-ОД.

Проект розроблений у відповідності з:

- Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності»;

- Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку»;

- ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій»;

- ДСП-173 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів»;

- ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів»;

- ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».

Склад та зміст детального плану регламентований ДБН Б.1.1-14:2012.

Основними завданнями при розробці детального плану є:

- визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення об'єкта будівництва;

- формування принципів планувальної організації забудови;

- виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території;

- визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;

- визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок;

- визначення містобудівних умов та обмежень;

- визначення потреб у підприємствах та установах обслуговування, місць їх розташування;

- забезпечення комплексності забудови території;

- визначення доцільності, обсягів, послідовності реконструкції забудови;

- створення належних умов охорони і використання об'єктів культурної спадщини та об'єктів природно-заповідного фонду, інших об'єктів, що підлягають охороні відповідно до законодавства.

Ділянка території детального проектування відповідно до Державного кадастру 5922081500:05:002:0502, перебуває у державній власності та надана в оренду ТОВ «Буковинське ХПП». Дана територія за своїм цільовим призначенням є ділянкою для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Проектом ДДТ не передбачається зміна цільового призначення.

Планувальний район знаходиться за межами населених пунктів В’язівської сільської ради Конотопського району Сумської області.

Навколишня забудова – на ділянці розміщуються водонапірна башта та недіюча свердловина, решта території вільна від забудови.

На півночі - земельна ділянка служби автомобільних доріг у Сумській області (автомобільна дорога Т19-10);

На півдні, заході та сході  - земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

На території проектування відсутні будь-які інженерні мережі та споруди.

Земельна ділянка відповідає будівельним та санітарним нор-мам  і  придатна для будівництва елеваторного комплексу для зберігання олійних культур.

Відповідно до актуалізованих переліків об’єктів та пам’яток культурної спадщини Сумської області, дана  земельна ділянка розташована поза межами території пам’яток та об’єктів культурної спадщини.

Проектні рішення ДПТ розроблено згідно Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», а саме: Статті 3 «Основні принципи охорони навколишнього природного середовища». Детальний план території не суперечить іншими документами державного планування:

- Стратегія сталого розвитку «Україна-2020»;

- Основні засади (стратегія) державної екологічної політики України на період до 2030 року;

- Державна стратегія регіонального розвитку на період до 2020 року;

- Стратегія регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року;

- Схема планування території Сумської області;

- Схема планування території Конотопського району;

- Програма розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Конотопського району на період до 2020 року.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

Конотопська районна державна адміністрація.

Адреса: 41607 м. Конотоп, вул. Соборна, 23.

Код ЄДРПОУ: 04058143.

Контактний номер телефону: тел. (05447) 6-24-03, факс 2-35-48.

3. Передбачена процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 05 липня 2019 року і триває по 05 серпня 2019 року.

Дата   подання заяви  про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб  - сайті Конотопської районної державної адміністрації (www.knt.sm.gov.ua) –  25.04.2019 року. Публікація заяви в газеті «Ваш Шанс» №18 – 01.05.2019 року, в газеті «Сільські горизонти»  № 35 (2838)  – 03.05.2019 року.

Дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну  екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО на офіційному веб - сайті Конотопської районної державної адміністрації (www.knt.sm.gov.ua) – 05.07.2019 року.  Публікація  повідомлення в  газеті «Панорама» № 27 (1073) – 03.07.2019 року; в газеті «Сільські горизонти»  № 53 (2856) –  05.07.2019 року.

б) способи участі громадськості:

 - надання письмових зауважень і пропозицій до Конотопської РДА за адресою: 41607 м. Конотоп, вул. Соборна, 23, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства. (email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

- громадські слухання – 16.07.2019 року о 15.00 годині  в приміщення В’язівської сільської ради, Конотопського району Сумської області, за адресою: с. В'язове, вул. Клубна буд. 1.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування –  Конотопська  районна державна адміністрація за адресою: 41607 м. Конотоп, вул. Соборна, 23, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства. Контактна особа –  Радченко Анжеліка Анатоліївна – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Конотопської РДА, тел. (05447) 6-72-12.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції – Конотопська  районна державна адміністрація за адресою: 41607 м. Конотоп, вул. Соборна, 23, тел. (05447) 6-24-03, факс 2-35-48; email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів, з дня оприлюднення повідомлення.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних ресурсів України (menr.gov.ua), Департамент екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації (www.pek.sm.gov.ua).

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 7,786 гектарів, розташованої за межами населених пунктів В’язівської сільської ради, Конотопського району, Сумської області, для будівництва елеваторного комплексу»

1. Повну назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Містобудівна документація «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 7,786 гектари, розташованої за межами населених пунктів В’язівської сільської ради, Конотопського району, Сумської області, для будівництва елеваторного комплексу» розробляється на підставі розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації від 13.09.2018р. №270-ОД.

Проект розроблений у відповідності з:

- Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності»;

- Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку»;

- ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій»;

- ДСП-173 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів»;

- ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів»;

- ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».

Склад та зміст детального плану регламентований ДБН Б.1.1-14:2012.

Основними завданнями при розробці детального плану є:

- визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення об'єкта будівництва;

- формування принципів планувальної організації забудови;

- виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території;

- визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;

- визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок;

- визначення містобудівних умов та обмежень;

- визначення потреб у підприємствах та установах обслуговування, місць їх розташування;

- забезпечення комплексності забудови території;

- визначення доцільності, обсягів, послідовності реконструкції забудови;

- створення належних умов охорони і використання об'єктів культурної спадщини та об'єктів природно-заповідного фонду, інших об'єктів, що підлягають охороні відповідно до законодавства.

Детальний план розробляється на земельну ділянку за межами населеного пункту для розміщення окремого об'єкта будівництва - будівництва елеваторного комплексу ПВКП «СТС» загальною площею 7,786 гектари. Ділянки території детального проектування відповідно до Державного кадастру 5922081500:05:002:0443 і 5922081500:05:002:0474, перебувають у державній власності та надані в оренду ПВКП «СТС». Дана територія за своїм цільовим призначенням є ділянкою для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.  Ділянка території детального проектування відповідно до Державного кадастру 5922081500:05:002:0473 знаходиться у приватній власності ПВКП «СТС»  і за своїм цільовим призначенням належить до земель  для іншого сільськогосподарського призначення.

Планувальний район знаходиться за межами населених пунктів В’язівської сільської ради Конотопського району Сумської області.

Навколишня забудова – на ділянці розміщуються: складська  будівля та  руїни існуючих будівель та споруд, решта території вільна від забудови.

На півночі - земельна ділянка служби автомобільних доріг у Сумській області (автомобільна дорога Т19-10).

На півдні, заході та сході - земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

На території проектування відсутні будь-які інженерні мережі та споруди.

Відповідно до актуалізованих переліків об’єктів та пам’яток культурної спадщини Сумської області, дана  земельна ділянка розташована поза межами території пам’яток та об’єктів культурної спадщини.

Проектні рішення ДПТ розроблено згідно Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», а саме: Статті 3 «Основні принципи охорони навколишнього природного середовища». Детальний план території не суперечить іншими документами державного планування:

- Стратегія сталого розвитку «Україна-2020»;

- Основні засади (стратегія) державної екологічної політики України на період до 2030 року;

- Державна стратегія регіонального розвитку на період до 2020 року;

- Стратегія регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року;

- Схема планування території Сумської області;

- Схема планування території Конотопського району;

- Програма розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Конотопського району на період до 2020 року.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

Конотопська районна державна адміністрація.

Адреса: 41607 м. Конотоп, вул. Соборна, 23.

Код ЄДРПОУ: 04058143.

Контактний номер телефону: тел. (05447) 6-24-03, факс 2-35-48.

3. Передбачена процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 05 липня 2019 року і триває по 05 серпня 2019 року.

Дата   подання заяви  про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб  - сайті Конотопської районної державної адміністрації (www.knt.sm.gov.ua) – 25.04.2019 року. Публікація заяви в газеті «Ваш Шанс» №18 – 01.05.2019 року, в газеті «Сільські горизонти»  № 35 (2838) – 03.05.2019 року.

Дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну  екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО на офіційному веб - сайті Конотопської районної державної адміністрації (www.knt.sm.gov.ua) – 05.07.2019 року.  Публікація  повідомлення в  газеті «Панорама» № 27 ( 1073) – 03.07.2019 року; в газеті «Сільські горизонти»  № 53 (2856) –  05.07.2019 року.

б) способи участі громадськості:

 - надання письмових зауважень і пропозицій до Конотопської РДА за адресою: 41607 м. Конотоп, вул. Соборна, 23, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства. (email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

- громадські слухання – 16.07.2019 року о 14.00 годині  в приміщення В’язівської сільської ради, Конотопського району Сумської області, за адресою: с. В'язове, вул. Клубна буд. 1.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування –  Конотопська  районна державна адміністрація за адресою: 41607 м. Конотоп, вул. Соборна, 23, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства. Контактна особа –  Радченко Анжеліка Анатоліївна – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Конотопської РДА, тел. (05447) 6-72-12.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції – Конотопська  районна державна адміністрація за адресою: 41607 м. Конотоп, вул. Соборна, 23, тел. (05447) 6-24-03, факс 2-35-48; email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів, з дня оприлюднення повідомлення.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних ресурсів України (menr.gov.ua), Департамент екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації (www.pek.sm.gov.ua).

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня.

*****

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації «Про схвалення проекту районної Програми регулювання містобудівної діяльності у Конотопському районі на 2019 2020 роки»

Проект розпорядження розроблено відділом містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства Конотопської районної державної адміністрації на основі пропозицій структурних підрозділів Конотопської районної державної адміністрації, інститутів громадянського суспільства та з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.    

Усі бажаючі до 12 липня 2019 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації «Про схвалення проекту районної Програми регулювання містобудівної діяльності у Конотопському районі на 2019 2020 роки» (на адресу: вул. Соборна, 23, на тел.: (05447) 6-72-12 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна особа: начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Зерниченко Людмила Василівна, тел. (05447) 6-72-12.

Результати проведення громадського обговорення проекту рішення про затвердження  будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Конотопської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Проект розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації «Про схвалення проекту районної Програми регулювання містобудівної діяльності у Конотопському районі на 2019 2020 роки»

Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації «Про схвалення проекту районної Програми регулювання містобудівної діяльності у Конотопському районі на 2019 2020 роки»

*****

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення Звіту начальника управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації щодо виконання затверджених Конотопською районною радою програм в сфері соціального захисту населення за 2018 рік та січень-травень 2019 року (далі - Звіт).

Звіт про виконання розроблено управлінням соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.

Усі бажаючі до 10 липня 2019 року можуть надавати пропозиції до звіту начальника управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації щодо виконання затверджених Конотопською районною радою програм в сфері соціального захисту населення за 2018 рік та січень-травень 2019 року  (на адресу: вул. Соборна, 23, на тел.: (05447) 6-62-90 або на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна особа: заступник начальника управління-начальник відділу організаційної роботи та управління персоналом управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації  Єфременко Ірина Володимирівна, тел. (05447) 6-62-90.

Результати проведення громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Конотопської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Звіт начальника управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації щодо виконання затверджених Конотопською районною радою програм в сфері соціального захисту населення за 2018 рік та січень-травень 2019 року

Звіт про результати проведення громадського обговорення звіту начальника управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації щодо виконання затверджених Конотопською районною радою програм в сфері соціального захисту населення за 2018 рік та січень-травень 2019 року

*****

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення  проекту Програми соціального захисту окремих категорій населення на 2019 рік в новій редакції (далі - Програма).

Програму розроблено управлінням соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.

Усі бажаючі до 10 липня 2019 року можуть надавати пропозиції до проекту Програми соціального захисту окремих категорій населення на 2019 рік в новій редакції (на адресу: вул. Соборна, 23, на тел.: (05447) 6-62-90 або на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Контактна особа: заступник начальника управління-начальник відділу організаційної роботи та управління персоналом управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації  Єфременко Ірина Володимирівна, тел. (05447) 6-62-90.

Результати проведення громадського обговорення проекту програми будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Конотопської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Проект Програми соціального захисту окремих категорій населення на 2019 рік в новій редакції

Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту Програми соціального захисту окремих категорій населення на 2019 рік в новій редакції

 *****

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення  проекту Програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки у новій редакції (далі-Програма)

Програму розроблено управлінням соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.

Усі бажаючі до 10 липня 2019 року можуть надавати пропозиції до проекту Програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки у новій редакції (на адресу: вул. Соборна, 23, на тел.: (05447) 6-62-90 або на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна особа: заступник начальника управління-начальник відділу організаційної роботи та управління персоналом управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації  Єфременко Ірина Володимирівна, тел. (05447) 6-62-90.

Результати проведення громадського обговорення проекту програми будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Конотопської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін».

Проект Програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки у новій редакції

Звіт про результати проведення громадського обговорення проектупроекту Програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки у новій редакції

 *****

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення звіту про виконання Програми економічного і соціального розвитку Конотопського району на  2019 рік  та наступні 2020-2021 програмні роки за І півріччя 2019 року (далі - Програма).

Звіт про виконання Програми розроблено відділом економічного розвитку і торгівлі Конотопської районної державної адміністрації на основі пропозицій структурних підрозділів Конотопської районної державної адміністрації, інститутів громадянського суспільства та з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.

Усі бажаючі до 08 липня 2019 року можуть надавати пропозиції до звіту про виконання Програми відділу економічного розвитку і торгівлі Конотопської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Соборна, 23, на тел.: (05447) 2-32-18 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Конотопської районної державної адміністрації Олійник Надія Григорівна, тел. (05447) 2-32-18.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Конотопської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Конотопського району на  2019 рік  та наступні 2020-2021 програмні роки за І півріччя 2019 року

Звіт про результати проведення громадського обговорення звіту про виконання Програми економічного і соціального розвитку Конотопського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки за І півріччя 2019 року

*****

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі - Порядок) проводиться громадське обговорення:

  • заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 7,786 гектари, розташованої за межами населених пунктів В’язівської  сільської ради,  Конотопського району,  Сумської області, для будівництва елеваторного комплексу»;
  • заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 4,631 гектарів, кадастровий номер 5922081500:05:002:0502 розташованої за межами населених пунктів В’язівської  сільської ради,  Конотопського району,  Сумської області, для здійснення будівництва елеваторного комплексу для зберігання олійних культур».

Замовник містобудівної документації: Конотопська районна державна адміністрація.

Розробник містобудівної документації: ПНВФ "КВЕЛ"

Розробник звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території- ФОП Сидоренко С.В.

Підстава для розроблення: розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації від 13.09.2018 №270-ОД «Про виготовлення детального плану території земельної ділянки», розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації від 14.06.2018 №198-ОД «Про виготовлення детального плану території земельної ділянки» і розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації від 01.08.2018 р. №246-ОД «Про внесення змін до розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації області від 14.06.2018 №198-ОД».

Усі бажаючі до 15 травня 2019 року можуть надавати пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 7,786 гектари, розташованої за межами населених пунктів В’язівської  сільської ради,  Конотопського району,  Сумської області, для будівництва елеваторного комплексу» та  заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 4,631 гектарів, кадастровий номер 5922081500:05:002:0502 розташованої за межами населених пунктів В’язівської  сільської ради,  Конотопського району,  Сумської області, для здійснення будівництва елеваторного комплексу для зберігання олійних культур» (на адресу: вул.Соборна, 23, на тел.: (05447) 6-72-12 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Конотопської районної державної адміністрації Радченко Анжеліка Анатоліївна, тел. (05447) 6-72-12

Матеріали детальних планів знаходяться у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Конотопської районної державної адміністрації.

Результати проведення громадського обговорення проекту рішення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Конотопської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 7,786 гектари, розташованої за межами населених пунктів В’язівської  сільської ради,  Конотопського району,  Сумської області, для будівництва елеваторного комплексу»

Обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 4,631 гектарів, кадастровий номер 5922081500:05:002:0502 розташованої за межами населених пунктів В’язівської  сільської ради,  Конотопського району,  Сумської області, для здійснення будівництва елеваторного комплексу для зберігання олійних культур».

Звіт про обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 7,786 гектари, розташованої за межами населених пунктів В’язівської  сільської ради,  Конотопського району,  Сумської області, для будівництва елеваторного комплексу»

Звіт про обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 4,631 гектарів, кадастровий номер 5922081500:05:002:0502 розташованої за межами населених пунктів В’язівської  сільської ради,  Конотопського району,  Сумської області, для здійснення будівництва елеваторного комплексу для зберігання олійних культур». 

*****

ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТІВ ГОЛОВНИХ РОЗПОРЯДНИКІВ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ПРО ЇХ ВИТРАЧАННЯ У 2018 РОЦІ

*****

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проекту генерального  плану с. Соснівка поєднаного з планом зонування території с. Соснівка Соснівської сільської ради Конотопського району Сумської області. 

Замовник містобудівної документації:  Соснівська сільська рада.

Розробник містобудівної документації: ПНВФ «КВЕЛ»

Підстава для розроблення: рішення 27 сесії сьомого скликання Соснівської сільської ради від 09.02.2018 «Про надання дозволу на розроблення генерального плану с. Соснівка» 

Усі бажаючі до 15 березня 2019 року можуть надавати пропозиції до генерального плану с.Соснівка, поєднаного з планом зонування території с.Соснівка Соснівської сільської ради Конотопського району Сумської області, (на адресу: вул. Соборна, 23, на тел.: (05447) 6-72-12 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна особа: начальник відділу з надання адміністративних послуг апарату Конотопської районної державної адміністрації Зерниченко Людмила Василівна, тел. (05447) 6-72-12.

Матеріали генерального плану знаходяться у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Конотопської районної державної адміністрації.

Результати проведення громадського обговорення проекту рішення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Конотопської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

*****

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації «Про організацію проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни».

Проект розпорядження розроблено управлінням соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації на основі пропозицій структурних підрозділів Конотопської районної державної адміністрації, інститутів громадянського суспільства та з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.

Усі бажаючі до 24 лютого 2019 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження  управлінню соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Соборна, 23, за тел.: (05447) 6-62-90 або на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , контактна особа: начальник управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації Заїка Ірина Едуардівна, тел. (05447) 6-62-90.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Конотопської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

*****

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проекту детального плану території загальною площею 7,786 га, розташованої за межами насаелених пунктів В'язівської сільської ради Конотопського району Сумської області для будівництва елеваторного комплексу

Замовник містобудівної документації:  Конотопська районна державна адміністрація.

Розробник містобудівної документації: ПНВФ «КВЕЛ»

Підстава для розроблення: розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації від 13.09.2018  № 270-ОД.

Усі бажаючі до 25 лютого 2019 року можуть надавати пропозиції до детального плану території загальною площею 7,786 га, розташованої за межами насаелених пунктів В'язівської сільської ради Конотопського району Сумської області для будівництва елеваторного комплексу (на адресу: вул. Соборна, 23, на тел.: (05447) 6-72-12 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна особа: начальник відділу з надання адміністративних послуг апарату Конотопської районної державної адміністрації Зерниченко Людмила Василівна, тел. (05447) 6-72-12.

Матеріали детального плану знаходяться у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Конотопської районної державної адміністрації.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Конотопської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

*****

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення звіту про виконання Програми економічного і соціального розвитку Конотопського району за  2018 рік (далі - Програма).

Звіт про виконання Програми розроблено відділом економічного розвитку і торгівлі Конотопської районної державної адміністрації на основі пропозицій структурних підрозділів Конотопської районної державної адміністрації, інститутів громадянського суспільства та з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.

Усі бажаючі до 18 лютого 2019 року можуть надавати пропозиції до звіту про виконання Програми відділу економічного розвитку і торгівлі Конотопської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Соборна, 23, на тел.: (05447) 2-32-18 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Конотопської районної державної адміністрації Олійник Надія Григорівна, тел. (05447) 2-32-18.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Конотопської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

*****

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації "Про схвалення районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік".

Проект розпорядження розроблено сектором молоді та спорту Конотопської районної державної адміністрації на основі пропозицій структурних підрозділів Конотопської районної державної адміністрації, інститутів громадянського суспільства та з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.

Усі бажаючі до 18 лютого 2019 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження сектору молоді та спорту Конотопської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Соборна, 23, на тел.: (05447) 6-24-03 або на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: завідувач сектором молоді та спорту Конотопської районної державної адміністрації Рябко Тетяна Вікторівна, тел. (05447) 6-24-03.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Конотопської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

*****

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації «Про пільгове медичне обслуговування у 2019 році громадян Конотопського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Проект розпорядження розроблено управлінням соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації з метою проведення безплатного позачергового зубопротезування та забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування громадян Конотопського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.

Усі бажаючі до 8 лютого 2019 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження управлінню соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Соборна, 23, на тел.: (05447) 6-62-90 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна особа: начальник управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації Заїка Ірина Едуардівна, тел. (05447) 6-62-90.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Конотопської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Архів обговорень 2013-2018 рік