Районна газета

У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ОТГ ЗУПИНКИ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ ПЕРЕТВОРЮЮТЬ У ВИТВІР МИСТЕЦТВА

Нова окраса з’явилася і в селі Гамаліївка. Відтепер яскрава оновлена зупинка вітає та радує всіх проїжджаючих та місцевих мешканців

В уквітчане місце очікування автобуса зупинка перетворилася завдяки ініціативним уродженцям села,  які придбали фарби, обрали кольори та придумали дизайн.

МОЛОДЬ ТА ГРОМАДА: В ДУБОВ’ЯЗІВСЬКІЙ ОТГ ВЧИЛИ ЯК ЕФЕКТИВНО ПРАЦЮВАТИ З МОЛОДДЮ

 

У  Дубов’язівському навчально-виховному комплексі проведено навчальний семінар «Молодіжна політика в ОТГ»

Це одноденна навчальна сесія в рамках програми "Молодіжний працівник" для осіб, які відповідальні за роботу з молоддю в об'єднаних територіальних громадах. Представники Управління молоді та спорту Сумської ОДА та громадської організації «Простір рівних можливостей» зустрілися з депутатами, працівниками клубних  та освітніх закладів, активною молоддю Дубов’язівської громади.

РАДА ЄВРОПИ І НАДАЛІ СПРИЯТИМЕ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ

Ради Європи високо оцінює результати децентралізації в Україні і продовжуватиме допомагати у створенні законодавчих актів, необхідних для продовження реформи.

Про це сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав НЕГОДА після зустрічі з керівником Департаменту демократичних інститутів та врядування Генерального директорату – ІІ з питань демократії Генерального секретаріату Ради Європи, Спеціальним радником Уряду України з питань децентралізації паном Даніелем Попеску.

У СКЛАДІ РОЗШИРЕНОЇ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ОТГ З’ЯВИТЬСЯ ЩЕ ОДНА СІЛЬСЬКА АМБУЛАТОРІЯ

Будівництво нової амбулаторії, за вже затвердженим проектом, розпочнеться незабаром

Як зазначив заступник Дубов’язівського селищного голови Леонід БІЛИК, приміщення нової амбулаторії, після активних обговорень щодо місця розташування, з’явиться в с. Чернеча Слобода та буде обслуговувати більше ніж 1,5 тис. населення  с.Бурики, с.Романчукове  Буриківської сільської ради та с.Чернеча Слобода Чернечослобідської сільської ради Буринського району. Саме ці села висловили своє бажання приєднатися до Дубовязівської ОТГ Конотопського району.

Більше статей...

  1. РАЗОМ МИ ЗРОБИМО СЕЛИЩЕ КРАЩИМ!
  2. ДУБОВЯЗІВСЬКА ОТГ ОТРИМАЛА ШАНС НА ДОПОМОГУ У СТВОРЕННІ СУЧАСНОГО ЦНАПУ
  3. ДУБОВ'ЯЗІВСЬКА ОТГ: ЕКСПЕРТИ ПРОГРАМИ «U-LEAD З ЄВРОПОЮ» ВИВЧАЮТЬ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КЛІМАТ ГРОМАДИ ТА ДОПОМАГАЮТЬ СТВОРИТИ ВЛАСНИЙ ЦНАП
  4. ДО 2020 РОКУ НА СУМЩИНІ, ЯК І ПО ВСІЙ УКРАЇНІ, МАЮТЬ ЗАВЕРШИТИСЯ ВСІ ПРОЦЕСИ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ
  5. ДУБОВЯЗІВСЬКА ОТГ: РІК РОБОТИ У УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦЇЇ
  6. ГЛАВА УРЯДУ ПРО ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ: НАСТУПНІ РОКИ РЕФОРМИ МАЮТЬ СТАТИ РИВКОМ РОЗВИТКУ РЕГІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ І ПОКРАЩЕННЯ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ
  7. У ДУБОВ’ЯЗІВСЬКІЙ ОТГ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ГОВОРИЛИ ПРО ДОСЯГНУТЕ ТА МАЙБУТНІ ПЛАНИ
  8. 10 ТА 49 МІСЦЕ У РЕЙТИНГУ ФІНАНСОВОЇ СПРОМОЖНОСТІ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД УКРАЇНИ
  9. АНГЕЛА МЕРКЕЛЬ ВИСОКО ОЦІНИЛА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ В УКРАЇНІ
  10. ДУБОВ’ЯЗІВСЬКА ОТГ ПРЕЗЕНТУВАЛА СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ