Районна газета

ДУБОВЯЗІВСЬКА ОТГ: РІК РОБОТИ У УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦЇЇ

Селищний  голова ОТГ Тамара МАРУСИЧЕНКО на урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування прозвітувала громаді про результати, досягнуті протягом року роботи об’єднаної територіальної громади

1 грудня 2018 року минув рік як утворилася  Дубов’язівська об’єднана територіальна громада, що об’єднала Дубов’язівську селищну,  Салтиківську, Тернівську, Красненську, Шпотівську сільські ради. До складу оновленої селищної ради ввійшли 19 населених пунктів, створено 5 старостинських  округів. Їх очолюють в.о. старост до перших виборів. Загальна площа становить 263,93 кв. км. Обліковується населення 6 435 чол.  

За словами Тамари МАРУСИЧЕНКО селищна рада працює у складі 26 депутатів, а з метою забезпечення виконання повноважень селищної ради утворено виконавчий комітет, апарат селищної ради та 6 відділів.

2018 рік відзначився поточним і капітальним ремонтом доріг, продовженням робіт з реконструкції вуличного освітлення в населених пунктах громади, заміною надбудов на 36 громадських шахтних колодязях, придбанням та встановленням 3 автобусних зупинок. Замовлені проекти на благоустрій парку в смт. Дубов’язівка та ремонт БК у с. Красне тощо..

Освіта Дубов’язівської селищної ради  сьогодні – це 7 закладів загальної середньої освіти ( 413 учнів), 1 заклад дошкільної освіти (50 дітей) та 7 гуртків  позашкільної освіти.  На території  смт. Дубов’язівка  функціонує окремий заклад дошкільної  освіти (ясла-садок ) «Сонечко», на утримання якого витрачено 1 532, 067  тис. грн.  селищного бюджету.

«Характерною ознакою сьогодення є оснащення нового освітнього середовища для наших першокласників згідно вимог Нової української школи. Для цих цілей було використано 432 198 грн., зокрема 265 520 грн. із селищного бюджету»,- зазначила очільник об’єднаної громади.

В громаді діють 9 спортивних команд: 5 футбольних, 4 волейбольних.

Медичну допомогу жителям ОТГ надають  лікарські амбулаторії у смт. Дубов’язівка, с. Курилівка та  9 ФАПів та ФП. В громаді діє базова мережа закладів культури: 8 клубних та 7 бібліотечних закладів, існує 52 клубних формування.

З метою надання підтримки малозабезпеченим верствам населення громади селищною радою розроблено та затверджено ряд Програм. На виконання заходів, передбачених  Програмами, витрачено коштів місцевого бюджету у сумі 523,490 тис.грн., зокрема на пільгове перевезення  -  35,320 тис. грн, матеріальна допомога -  488,170 тис.грн.

«Дохідна частина бюджету селищної ради за 2018 рік становить 52 942742  грн., спеціальний фонд  955 515 грн. Отже, ресурси і можливості для руху вперед ми маємо, тож треба їх використовувати раціонально для благополуччя  всієї громади», -  наголосила Тамара МАРУСИЧЕНКО.