Районна газета

У ДУБОВ’ЯЗІВСЬКІЙ ОТГ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ГОВОРИЛИ ПРО ДОСЯГНУТЕ ТА МАЙБУТНІ ПЛАНИ

Чим живе об’єднана громада, що вже зроблено і на чому треба зосередити зусилля – обговорили вчора під час зустрічі  активу Дубов’язівської селищної ради з першим заступником голови Андрієм САХНОМ

Селищний голова Тамара МАРУСИЧЕНКО, зазначила, що першочерговим завданням для утвореної громади був розвиток інфраструктури, благоустрій та повідомила,  що саме зроблено в сфері ремонту доріг, вуличного освітлення забезпеченні якісною питною водою та культурного відпочинку населення ОТГ.

Наголосила очільник об’єднаної територіальної громади на перебігу реформ, що втілюються державою в сфері освіти та медицини, на значній увазі організації роботи з обдарованою молоддю та забезпеченні функціонування та якісного  розвитку фізичної культури та спорту.

Обговорюючи плани громади на майбутнє Андрій САХНО зазначив, що питання системності планування місцевого розвитку сьогодні на часі, як ніколи, бо кожна громада повинна чітко бачити як стратегічні цілі свого розвитку, так і середньострокову перспективу Тому потрібно максимально чітко визначити пріоритети та конкретні проекти, які стануть основою Планів перспективного розвитку території на 2019 – 2021 роки.

«Депутатами Дубов’язівської селищної ради вже затверджена Стратегія розвитку Дубов’язівської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2025 роки, метою якої є ефективне спрямування обмежених ресурсів на пріоритетні напрями,що, в свою чергу, мають оформити і розвинути внутрішню спроможність нашої громади, але роботи в цьому напрямку продовжуються. Для успіху на цій ниві ми повинні бути згуртовані, активні, креативні і небайдужі до всього того, що відбувається на теренах нашої громади. Крім логіки, планів, сили волі, відповідальності, потрібно мріяти. А ми йдемо до здійснення наших мрій впевнено. Тож  сподіваємося на підтримку всього населення громади, на активну участь  у її житті для нашого спільного розвитку та добробуту», - підкреслила голова ОТГ Тамара МАРУСИЧЕНКО.