Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ОТГ ЗУПИНКИ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ ПЕРЕТВОРЮЮТЬ У ВИТВІР МИСТЕЦТВА

Нова окраса з’явилася і в селі Гамаліївка. Відтепер яскрава оновлена зупинка вітає та радує всіх проїжджаючих та місцевих мешканців

В уквітчане місце очікування автобуса зупинка перетворилася завдяки ініціативним уродженцям села,  які придбали фарби, обрали кольори та придумали дизайн.
Шість днів копіткої роботи знадобилося талановитій майстрині, художниці Валентині ІВАШКО, щоб оживити зупинку та перетворити залізну конструкцію в яскравий витвір мистецтва. Ці старання були того варті.
«Відтепер зупинку у рідному селі прикрашають символи України - державні та народні. І знакові саме для Гамаліївки лелеки, як талісман міцної родини, продовження роду. Бо на 100 жителів села припадає 30 дітей, а це значить, що є майбутнє і стабільне сьогодні», - зазначив один з ініціаторів такого творчого проекту Сергій ДЕМЕХА.

«Малюнок на зворотному боці зупинки вибрано не випадково, він є символічним. Це наші спогади з дитинства, коли ми малечею бігали до сільського ставка по дорозі, що пролягала через гамаліївське поле» - прокоментувала свою роботу Валентина ІВАШКО.

Нагадаємо, що в смт. Дубов’язівка стара зупинка також отримала нове обличчя завдяки школярам та за підтримки керівництва Дубов’язівської ОТГ.