Районна газета

ФАХІВЦІ КОНОТОПСЬКОГО МРЦЗ УЗГОДЖУВАЛИ ПИТАННЯ СПІВПРАЦІ У ДУБОВ'ЯЗІВСЬКІЙ ОТГ

Фахівці Конотопського міськрайцентру зайнятості зустрілися з роботодавцями Дубов'язівської об'єднаної територіальної громади та обговорили подальші шляхи співпраці

Під час спілкування з керівником Філії "Дептівка" ТОВ "Агро-Поліс" Юрієм РЯБКОМ, представником Філії "Жовтневе" ТОВ "Агро-Поліс" та в.о. старости Курилівського старостинського округу № 3 Андрієм БОРИСЕНКОМ розглядалися перспективи розвитку громади, можливості створення нових робочих місць. Роботодавців поінформували й про впровадження нових форм співпраці.

Серед нововведень: підбір претендентів на вільні робочі місця за допомогою "Відео-резюме", онлайн-співбесід, онлайн-конференцій та використання оновленого порталу Державної служби зайнятості.

Як зазначив директор Конотопського МРЦЗ Геннадій ТОЛКАЧОВ, служба зайнятості постійно поліпшує обслуговування населення і роботодавців та завжди готова до конструктивної взаємодії на ринку праці у питаннях працевлаштування безробітних, профнавчанні на замовлення роботодавця, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру тощо.

Фахівець з профорієнтації О.Вечірка у Салтиківському та Курилівському НВК "ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ" провела  профорієнтаційні заходи для учнів 7-11 класів та поспілкувалась з вчителями. Учням розповіли про сучасний ринок праці  та  професії майбутнього, мотивування вибору професії та за допомогою запропонованих фахівцем методик визначили кому який тип професійної діяльності підходить.

«Сподіваємося, що існуючий досвід роботи та подальша співпраця центру зайнятості та ОТГ дозволить вирішити проблемні питання, бо лише спільні зусилля та координація є запорукою вирішення питань соціальної захищеності громадян та подолання безробіття», - переконаний Геннадій ТОЛКАЧОВ.