Районна газета

ДУБОВ’ЯЗІВСЬКА ОТГ ПРИЙМАЛА ОСВІТЯН ЗІ ВСІЄЇ СУМЩИНИ

Директори закладів загальної середньої освіти області зустрілися на семінарі, що пройшов нещодавно  у Дубов’язівському  НВК

Захід був присвячений розгляду та обговоренню специфіки функціонування закладів освіти в сучасних умовах розвитку регіонального освітнього середовища. Присутні змогли розширити знання з питань впровадження та використання в практиці управління закладів загальної середньої освіти оптимальних управлінсько-педагогічних технологій відповідно до умов розвитку регіонального освітнього середовища.

Зокрема, про напрямки позитивного впливу на регіональне освітнє середовище (управлінсько-педагогічний аспект) доповіла заступник голови Конотопської РДА Тетяна ШЕРУДИЛО, а освітяни Дубов’язівської ОТГ поділились досвідом функціонування свого навчального закладу – Дубов’язівського НВК. Директор школи  Алла САВЧЕНКО виступила з доповіддю «Опорний заклад освіти: практика управління в умовах розвитку регіонального освітнього середовища» та провела майстер-клас педради «Готовність початкової школи до впровадження Державного стандарту початкової державної освіти». Також у практичній частині відбувся методичний полілог «Специфіка функціонування закладів освіти в сучасних умовах розвитку регіонального освітнього середовища».